Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális kapcsolat egy osztály tagjai között?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik párhuzamos osztály termében. Így beleláttam egy kicsit az "életükbe" és elég fura volt.

Egy srác (akit egyébként ismerek, de nem szoktunk beszélni) ült egy széken. Előtte egy csaj ült egy másik székén és így rá volt dőlve a srác mellkasára. Így beszélgettek egymással és még egy másik csajjal aki egy paddal arrébb ült. Majd az első csaj egy másik sráccal "felhúzatta" magát, hisz szinte fekvő helyzetben volt és elment az órájára. A srác és a másik csak még beszélgettek, közben a csaj felállt, áthajolt a köztük lévő padon és a srác fejét puszilgatta. Később már csak azt láttam (nem figyeltem őket folyamatosan), hogy a csaj már ott áll a srácnál és szorosan ölelik egymást. Nem csak futó dolog volt, álltak és ölelkeztek. Látszott, hogy ez ilyen meghitt pillanat.

Nagyon furcsállom ezt az egészet, mert nem tűnt úgy hogy a srác járna bármelyik csajjal is. Inkább csak barátoknak tűnnek.

A srác jóban van az egyik osztálytársammal is. Csak heti 4 közös órájuk van, de akkor mindig egymás mellett ülnek, és egész órán beszélgetnek. Köztük nincs ilyen fura fizikai kapcsolat, de mindig is azt hittem, hogy egy idő után összejönnek. Most viszont láttam a srác másik oldalát is...

Szerintetek ez csak baráti kapcsolat a srác és a sok csak között? Lányok, fiúk, ti lennétek ilyen "kapcsolatban"? Ha igen, miért?



2018. szept. 25. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kapcsolatban?
2018. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet kapcsolatban, de nem egyszerre 3 csajjal.
2018. szept. 25. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy turbo me leg a srac
2018. szept. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk mindenhol, simán lehet hogy baratok, erzenek egy minimalis vonzalmat, de attol meg nem jonnenek ossze. Szerintem ha nekik ez belefer akkor normlis :D
2018. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is láttam ilyeneket, az én osztályomban is voltak ilyen jelenetek... Sose értettem :DD Még a lány szemszögéből se :D én nem ölelgetnék senkit csak úgy, de van, akinél tenyleg nincs ebben semmi
2018. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én osztályomban mindenki ölel(get) mindenkit.
2018. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!