Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat még közöttük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat még közöttük normális kapcsolat ezek után?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jöttem össze barátnőmmel és egészen idáig semmi ilyesmi viselkedést nem mutatott, csak akkor hozta elő ezt a stílusát, amikor ma elhoztam bemutatni a szüleimnek.

Feltűnően sokat káromkodott és szóltak neki, hogy kicsit tolerálja magát, mire még jobban csak folytatta. A húgom 2 éves és barátnőm konkrétan kiröhögte, hogy úgy néz ki a feje, mint valami krumpli. Látta, hogy mi nem találjuk viccesnek és hozzánk vágta, hogy milyen besavanyodottak vagyunk. Elkezdte mesélni, hogy ő szokott cigizni és megpróbált rászoktatni engem is, de nem sikerült, ezért mennyire gáz így engem a barátai közé vinni. Meg a házunkkal is kezdhetnénk valamit, mert elég ódivatúnak tűnik és már bejönni is félt, hátha ráesik valami stb.

Szüleim rögtön kifejezték a nemtetszésüket barátnőmmel kapcsolatban, de mint említettem, fogalmam sincs mi volt ez, eddig nem viselkedett még így. Mondjuk 1,5 hónap alatt annyira nem ismerhettem ki, ez is igaz, de valójában szüleim akartak vele nagyon találkozni és ezért gondoltam jó ötletnek, hogy elhozom hozzánk. Viszont barátnőm nem akar elvinni hozzájuk és nem mondta el, hogy miért.

(17 évesek vagyunk)


2018. aug. 4. 22:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát, én a helyedben szakítanék vele ezek után. Mi van, ha ezek után veled is így fog viselkedni? Vagy talán beszélhetnél vele, miért viselkedett így.
2018. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
Őszintén? Nem szívesen írok ilyet bárkiről ismeretlenül, de szerintem a barátnőd egy buta pi... úgy rúgnám páros lábbal seggbe, hogy elrepülne a legközelebbi szemétdomb tetejére. Nem kérdés, hogy ha rólam lenne szó, szakítanék és keresnék valaki jobbat. Kétlem, hogy lenne bármilyen értelmes magyarázat, amiért megbocsájtanám, hogy így viselkedett.
2018. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki.
2018. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Kiegészíteném: dugd meg és rúgd ki :-D
2018. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyi ideje is vagytok együtt, ez nagyfiú tiszteletlenség a szüleiddel és veled szemben, mind pedig emberileg is. Nem is értem mit képzel magáról a lány, én tutira kérdőre vonnám és úgy beolvasnék neki, hogy lesütött szemmel járna utána. Ezek után tudod ki lenne kiváncsi a családjára, aki így viselkedik felnőttel, idősebbel az olyan családi háttérböl jött, amibe jobb ha bele sem kerülsz.
2018. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Téged minösit, hogy nem bxod ki a csajt egy ilyen után :(
2018. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha magatok között így beszél, akkor te döntöd el neked szimpatikus e ez a stílus vagy nem...

De családdal való találkozáskor (pláne először) az ember arra törekszik, hogy jó első benyomást tegyen. (udvarias viselkedés) Szóval nonszensz miért csinálta ezt...nem tudom erre milyen "mentséget" fogadjak el. Valószínűleg semmit. (ha azért csinálta mert neki nem volt kedve ehhez, akkor azt neked kellett volna mondania, de így beégetve magát és téged a szülei előtt érthetetlen)

2018. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom a mai normális tiniket. Szegények nagyon nehezen fognak párt találni, nemtől függetlenül. Ecsethajú, nyálas páwák és elkényeztetett csitrik mindenütt. A szüleidnek kötélből vannak az idegei, hogy az első ilyen beleszólásnál nem rúgták ki páros lábbal. Tudom, hogy csak rád voltak tekintettel, de akkor is. Szerintem arra sem méltó a kiscsaj, hogy rendesen szakíts vele, csak hanyagold és kész. Ő az a tipikus csitri, akkor a cigitől, bulitól, a külsőségektől és a trágár beszédtől érzi magát felnőttnek, és a legfontosabb neki, hogy menőnek lássák, de ahhoz éretlen és idióta, hogy belássa, ez mennyire szánalmas.
2018. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!