Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom más lányok képeit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányok képeit lájkolja jogos ha zavar?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt , tényleg nagyon szeret legalább meg minden de egyszerűen zavar hogy amint nincs velem felmegy instagramra és annyit látok hogy lányok képeit likeolja de még csak nem is olyanokat akiket követ nem is ismeri őket , csak jól néznek ki , nem értem megnézi oke de miért kell még mindenki tudtára adni meg nyomot hagyni hogy ő azt a lányt megnézte , idegesít és nem tudom hogy szóljak e neki mert nem akarom ilyen hülyeségekkel idegesíteni holott azt mondta bármi van szóljak akármi nem tetszik vagy baj van . De egyszerűen nem vesz rá a lélek ezt meg mondani neki , holott nagyon zavar , de szerintem azt hiszi hogy én nem látom amiket likeol pedig instán meg lehet nézni ismerősök miket likeolnak , lehet túl féltékeny vagyok? Nagyon zavar

Légyszi segítsetek.

Előre is köszi <3



2018. okt. 4. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna a helyedben. Beszélgess elvele finoman, szerintem megfogja érteni.
2018. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Te Jó Isten!

Három hónapja 'együtt' vagytok és máris kifelé kacsingat?

.

"azt hiszi hogy én nem látom"

Tehát úgy vélekedik, ha te nem látod, megteheti?

Mikkel fog még megbántani akkor, ha te -hite szerint- nem látod?

.

Három hónap még nem hosszú idő. Beszélgess vele sürgősen, mielőtt nagyobb bánatot okozna!

2018. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el pasikat likeolgatni. Aztan ha nem tetszik neki, akkor megebszelitek h ezentul egyikotok sem. Ha meg nem zavarja, akkor neked sincs mitol tartani.
2018. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te likolsz más fiúkat?
2018. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Soha nem fogsz olyan pasit találni, aki nem fog oldalra nézni, ha lát egy jó csajt az utcán vagy a neten. És akkor mi van, ha like-olja? Történni fog valami szerinted köztük? Mindegyikkel? Azt ne mondd, hogy neked csak ő tetszik és senki más! Nincs olyan pasi sehol a világon, aki esetleg érdekel, csak egy pillantás erejéig sem?


Ne legyél ennyire álszent! Fogadd el és legyél te magad olyan, hogy ne történjen semmi több, csak egy like.

2018. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó szemèlyében hallhattuk a ribik véleményét.


Ha tetszik is neki mivel szeret lehetne tekintettel arra hogy ez neked nem esik jól és magában tarthatná a lájkokat. Ezek az esetek többsègében figyelem felhívásra is szolgálnak hogy “igen nekem tetszel jelentkezz ha én is neked” .

2018. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
És mivan ha likeolja? Én 2 éve vagyok együtt barátnőmmel és szeretem őt, de szoktam likeolni ismerős lányok képeit, instán is, általában oktalanul. De van olyan hogy egy nagyon szép lány rak ki képet és amiatt likeolom mert jólnézki. És mi van akkor? Nem a barátnőm a világ legjobb nője, de őt szeretem.
2018. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem mi értelme van ennek a likeolásnak. Tetszik valami? És? Ki a sz*rt érdekel, hogy mi tetszik?? xD .....
2018. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát b@**ki ti elrontják az ember kedvét.


Nem a világ legjobb nője te pa**szt? Tudod ha valakit szeretsz akkor ő a világ legjobb nője számodra.

Istenem ekkora s^ggf^j^k^t mi a halálért kellett megteremteni.

2018. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
96%
Ezt a “nem a barátnőm a világ legjobb nője” dumát már én is hallottam más fiúktól, akik az aktuális párjukra mondták ezt és meg kell hogy mondjam nagyon elkeserítő. Tizen éves gyerekek között még el is megy, de 20 év felett már nagyon gáz így nyilatkozni arról, akit elvileg szeretsz. Ha nem ő szerinted a világ legjobb nője, akkor miért vagy vele? Szánalom vagy, akit szeretsz, az tökéletes kell hogy legyen a szemedben. A kérdezőt nagyon sajnálom, én a helyedben leülnék és megbeszélném ezt a barátommal, mert már én is voltam ilyen helyzetben, de szóltam a barátomnak, hogy ez zavar, azóta mindem oké, és már 5 éve együtt vagyunk. :) De azóta egy csajt sem lájkolgat, ráadásul hamar rájött, hogy akiknek lájkolta a képeit, azoktól klasszisokkal jobban nézek ki. Én anno megmondtam neki, hogy ha nem tetszik valami lehet repülni, 5 perc alatt találok a helyedre mást. Ez betalált nála, mert közben rájött, hogy igazam van. Szóval kérdező ne hagyd magad, nekem is pont a kapcsolat elején csinálta ezt a barátom, de még idejében leállítottam.
2018. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!