Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az embereknek az, hogy a pasim sokkal idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lenéznek miatta. 16 vagyok, párom lassan 40, de jobban megvagyok vele, mint a legutóbbi pasimmal, aki csak 22 volt. A kor nem jelent szerintem semmit, de ez már lejárt duma, újat nem tudok nektek mondani, de most nem is az a lényeg, hogy meggyőzzelek Titeket ezzel kapcsolatban. Én elfogadom, ha valakinek ez nem pálya, akkor mások miért nem képesek megérteni, hogy szeretjük egymást? Ráadásul olyan furán néznek ránk az utcán, hogy hányingert kapok az emberektől. Nem tudom miért ilyenek, mert nem irigyek, nem örülnek, nem szomorúak, akkor mi bajuk van?
2018. okt. 12. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én csak így hívom az ilyen lányokat

"pfffújjj" retek

2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Volt anno egy ilyen barátnőm.18 évesek voltunk mindketten, osztálytársak is voltunk úgyhogy elkezdtünk járni egymással.


Valamivel több mint fél év múlva szakított velem a lány.


Rögtön utánam összejött egy 46 éves faszival.Tény aláírom 18 évesen érettségi előtt se munkám se jogsim se autóm se házam nem volt még.


Nyílván 46 éves új párjának ez mind megvolt sőt tapasztaltabb is volt akkor nálam minden téren


Az a vicces,hogy amíg jártunk láttam az apján,hogy nem igazán csíp engem.Utána az apja állandóan sms-t írt nekem hívogatott,hogy ne mondjak le a lányáról.


Szóval azóta az ilyen lányokat én "pfffújjj" reteknek hívom

2018. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Akkor is ezt válaszoljátok, ha valaki felszínes. Azt se tudjátok mit akartok. Szánalmas...
2018. okt. 17. 21:44
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a pasid szánalmas ha egy ilyen éretlen kislányra hajt.
2018. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mert irigyek, mint a kommentelők. :D

Azért az szomorú, hogy a pedofil szó jelentését ennyien nem ismerik.

Egyébként, ha működik, akkor miért ne? 20 év múlva persze érdekes lesz, bár tán nem lesz akkor sem több probléma, mint most.

2018. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Azért mert rajtad kívül mindenki tudja hogy a pasid beteg, hogy egy 16 éves kislányhoz vonzódik. Egy 40 éves pasasnak a legtöbb esetben nem lehet partner, társ egy lánya vagy ha meleg fiakorabeli pár, mert nem egy súlycsoport. Te nyílván úgy éled meg hogy a pasid felnőttként kezel, ám az ilyen kapcsolatok csúnyán szoktak végződni. Nagyon buta vagy.
2018. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Te vagy a buta. Nem kezel engem felnőttként, azt se tudod milyen a kapcsolatunk.
2018. dec. 10. 10:25
 28/29 anonim ***** válasza:
Így van, senkisem tudja.
2018. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Az hogy te butának tartasz mert ez a véleményem az nem releváns számomra,mert a hozzád hasonló buta libák azt hiszik hogy mindent tudnak közben meg nagyon nincs így.
2018. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!