Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az embereknek az, hogy a pasim sokkal idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lenéznek miatta. 16 vagyok, párom lassan 40, de jobban megvagyok vele, mint a legutóbbi pasimmal, aki csak 22 volt. A kor nem jelent szerintem semmit, de ez már lejárt duma, újat nem tudok nektek mondani, de most nem is az a lényeg, hogy meggyőzzelek Titeket ezzel kapcsolatban. Én elfogadom, ha valakinek ez nem pálya, akkor mások miért nem képesek megérteni, hogy szeretjük egymást? Ráadásul olyan furán néznek ránk az utcán, hogy hányingert kapok az emberektől. Nem tudom miért ilyenek, mert nem irigyek, nem örülnek, nem szomorúak, akkor mi bajuk van?
2018. okt. 12. 11:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem mindent a pasimmal. Se Ő, sem én nem akarunk gyereket, kb ugyanaz az elképzelésünk a jövőre nézve. :)
2018. okt. 12. 16:52
 12/29 anonim ***** válasza:

16 évesen aztán tudod is, hogy akarsz e gyereket... meg hogy mik a terveid a jövőre nézve

ő lehet, hogy tudja mert felnőtt és nem tudná már megszokni

de te??

ismerek ilyen lányt aki 17-20 évesen szintén "nem akarok gyereket" kórban szenvedett... majd később ő volt az aki büszkén mondokatta mindenkinek, hogy terhes lett és semmiért se adná a kislányát :)

neked még nincs igazán jövő képed, csak elképzeléseid vannak és majd lehet változnak pár év múlva

én pl egészen kicsi koromtól rendőr akartam lenni, rendészeti suliba is jártam, erős fizikumom van mai napig, de 17 éves koromba ezt feladtam, mert rájöttem, hogy nem az én világom...

kitudja, hogy te is mikor "térsz észhez" (mikor gondolod meg magad)

még fiatal vagy nagyon, de ha elszúrod az életed azt örökre bánhatod



(nagymamám kb anyi idős volt mint te mikor férjhez ment, szerette nagyapám mindennél jobban, és nagyapám is őt, mindent megadott neki, jó módba éltek...

de nagymamám őszintén megmondta, hogy bánja, hogy nem élhette ki magát, többet szeretett volna bálokba járni és minden egyéb)

2018. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%

En azért nem gondolom, hogy a kérdező holnap megházasodik a barátjával...

Nem kell 17 évesen egy életre dönteni.


Mondjuk a hasonló tervek picit furán hangzanak, lévén - gondolom - a kérdező még tanul, a szüleivel él, a párja meg remélhetőleg dolgozik...


Én továbbra is azt mondom, a te életed. Én azért néznék furán rátok, mert magam már megtapasztaltam, milyen tud ez lenni. De anno engem se érdekelt, ki mit gondol...

2018. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem fáj ez senkinek sem, csak nem értik, hogy a szüleid és te magad is, hogy gondolod hogy egy 40 éves férfi hozzád való. Inkább sajnálnak téged, mintsem fájna ez bárkinek is.

Szerinted az a 40 éves férfi tényleg egy érett, inteligens, komoly NŐT lát benned?

Majd a szallagavatódra biztosan el fog menni, és az osztálytársaid, a tanáraid és mindenki más azt fogja hinni, hogy az édesapád kezét szorongatod, nem a barátodét.

2018. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ne képzeljetek be semmit, nem tanulok már...
2018. okt. 12. 21:55
 16/29 anonim ***** válasza:

Pfft:”)

Én csak ennyit tudok hozzáfűzni ehhez az egészhez

2018. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Mutasd be apádnak/anyádnak aztán majd nemfog semmi 40 éves pedofil veled lenni.
2018. okt. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Már bemutattam nekik, nem fogják azt mondani, hogy ne legyek boldog... Egyébként pont erről beszéltem, nem tudom mi bajotok van.
2018. okt. 13. 02:45
 19/29 anonim válasza:
Egy apakomplexusos és egy pedofil kapcsolatban, várom mikor lesz benne a hírekben.
2018. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Egy irigy ember, aki sajnálja más boldogságát. Kíváncsi vagyok mikor lesz bent a hírekben...
2018. okt. 14. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!