Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtárs lány aki tetszik és még semmit sem beszéltünk, a folyosón szoktuk egymást látni. A "Szia, milyen napod volt?" az egy kicsit szimpla nem?

2018. okt. 14. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem ismered még, akkor menj oda kissé mosolygósan, és mutatkozó be neki.


Onnan meg hívd el valahova, ilyen egyszerű.

2018. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon én is gondolkodtam, csak ilyenkor eléggé kínos tudok lenni, eézrt gondoltam arra, hogy inkább ráírok :/
2018. okt. 14. 00:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a ráírok annyira, de annyira gáz!!!!!


Szia, nem tudod véletlen, hogy

- melyik a 28-as terem? A 10.A terme? Ismered onnan xy-t?

- merre van az ebédlő? Te is a suliban kajálsz? Szerinted milyen a kaja? Ma mi lesz az ebéd? Szereted?

- hányig van ma nyitva a könyvtár? Te be vagy íratkozva? Hány könyvet lehet egyszerre kölcsönözni? Mennyi időre? Számítógépet is lehet ott használni? Te gyakran jársz oda? Ma délután nem mész véletlenül? Hány körül?

- melyik az a tanár, akit úgy hívnak, hogy xy? Téged tanít? Szerinted milyen? Szereted a tantárgyát? Akkor mi a kedvenced?

- stb., stb., stb.

2018. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!