Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet még ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel 2017. Szeptemberben ismerkedtem meg. Beszélgettünk, találkozgattunk, de pont amikor el akartam volna mondani neki, hogy szeretem, ő azt mondta, hogy nem szeretne semmit, mert “még bejössz, de már nem érzem úgy, hogy működne”. Ettől függetlenül barátok maradtunk, beszélgettünk szinte minden nap, neki volt más, nekem is volt más, de a nyár közeledtével arra jutottunk, hogy mégiscsak szeretjük egymást... össze is jöttünk nyáron, de.. én jelentkeztem egy egy éves cserediákprogramra amerikába, és augusztus elején ki is jöttem. Amint kiderül, a lány ezért nem akart velem járni, mert félt ettől a csereévtől (ezt már szeptemberben is mondtam neki, hogy jövő nyáron megyek) és nem akart még jobban megszeretni, mert akkot nagyon nehéz lett volna neki..

Miutan elbúcsúztunk, elmondtuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük egymást, szakítottunk, mert egy év a másik nélkül mégse az a nyerő helyzet., Neki egy hétre rá lett új barátja. Én (szerintem jogosan), kiakadtam, összevesztünk, azóta nem sokat beszélünk. Egy pár hét után bocsánatot kértem, és most néha-néha én kérdezem meg, hogy hogy van, stb.ő magától sosem.

Ha hazamegyek Magyarországra, szerintetek lehet ebből még valami (persze ha addigra már nincs meg a barátja). Én, ha nem is szeretem, de még mindig kedvelem, Ő nem tudom, gondolom, most hogy van barátja már nem nagyon. Ami fura, hogy egyszer viccből mondtam neki, hogy el akarok menni nyáron spanyolországba, és megkérdeztem, hogy jön-e. Azt mondta, hogy a mostani barátja nem biztos hogy díjazná, de tavasszal újra beszélhetünk róla. (Júniusban megyek haza)

16/f 17/l



2018. okt. 14. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztos, hogy hagynám. Ne legyél ennyire naív. Gondolj bele, szakítotok és neki egy hétre rá lett egy új barátja. Ebből mi következik? - hogy több vasat tartott a tűzben. És amint te kikerültél a képből, gond nélkül jöhetett a következő, mivel gondolom akkor is alakultak neki dolgok amikor együtt voltatok.. Ja és akkor gondolom sejtheted hogy akkor mennyire őszintén szerethetett...Ha fiú lennék, én ezek után biztos nem akarnék tőle semmit
2018. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!