Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet még valami, jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami, jól tettem amit tettem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,Facebookon írt rám ,és egy másik közösségi oldalon talált meg.Ram írt mert szimpi voltam neki,eleinte tök komoly volt,tehát nagyon diplomatikusan írt.

De utána végülis kezdett feloldódni és kb 5orat chateltunk.Nem volt meg kapcsolata ez I szoba jött mondta hogy inkább csak fűzi a lányokat hisz még nem volt szerelmes,meg hogy szereti masok agyát húzni.Nos lehet őszinte,de nekem ez nem jön be,és meg is írtam neki hogy engem nem fog befuzni stb.,tudni kell rólam hogy én nagyon szabad szájú lány vagyok és ami nem tetszik /amivel nem értek egyet leírom/kimondom.Nos ez lett de utána elkezdte írni hogy eddig többre tart.

Megbeszéltük hogy találkozunk holnap,előző este hajnal fél egyig beszéltünk,azért már itt neten keresztül is fura mondon érezni lehet a vonzalmat a másik iránt,nem keveset flortoltunk,ilyen problémák nem lesznek még szimpatikus,csak szinte 5ora alatt semmiben nem értettünk egyet.

Nos rám írt ma,de nem írtam vissza neki,direkt.Ha o szereti a másik agyát húzni,akkor most felcserelem a szerepeket,és majd csak akkor írok neki amikor jön a találkozó ideje.

Mit gondoltok jó ötlet?És hogy ez a fiú tényleg normális lehet?



#ezjootletvolt
2017. okt. 31. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem egy talit megér. Aztán legfeljebb nem!
2017. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rubina07 ***** válasza:

Hát nézd. Ha szereti fűzni a csajokat, akkor biztos mondta már más lánynak is, hogy többre tartja...

Szerintem jól teszed. Ne higyje már, hogy minden csajt az ujja köré csavarhat ilyen könnyen. Menj bele a találkozóba, de ne úgy állíts oda, hogy bármiben is reménykedsz. Idő, mire ki ismersz valakit. Szóval ha bármi "alakulna" is, várj sok időt.. Mert ha valóban csak fűz, akkor egy idő után feladja ;)

2017. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!