Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy átver-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy átver-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

lany vagyok.. volt egy masfel eves kapcsolatom.. 5 honapja vege lett, de tartottuk a fiuval a kapcsolatot.. es kb 2 honapja mar sokat kuzdottem erte de hiaba mert aztmondta hogy o mar csak baratnal tobbet nem akar tolem.. nagyon magamalatt voltam es kb 2-3 hete elkezdtem beszelgetni a haverjaval o nagyon kedves volt velem.. osszejottunk :/ de benne is csak azt a fiut kerestem igy szakitottunk.. tegnap ramirt az a fiu akiert sokat kuzdottem hogy sokat gondolkozott kettonkon es hogy nagyon szeret stb.. es en attol felek hogy ebbe az egeszbe a haverja keze van benne.. hogy csak tesztelni akarnak engem hogy most szakitottam a haverjaval es hogy mar futnek e vissza hozza? Es lehet hogy nem is gondolja komolyan amit tegnap irt, hanem ott rohognek a kepernyo elott hogy el hiszem e vagy nem :(

Tanacsokat szeretnek kerni toletek hogy hogyan tudnam kideriteni hogy tenyleg szeret meg es komolyan irta, vagy csak a haverjaval szorakoznak? Elore is koszonom


2018. okt. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess velük messengeren ennyi. Írd neki, ha valamit mondani akar, azt mondja a szemedbe és hidd el ha szemtől - szembe áll veled, akkor nem fog hazudni.
2018. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt is és a haverját is.Csak szórakoznak veled. Azt mondta hogy, baratnal többet nem akar tőled. El tudom képzelni milyen eszmefuttatást hajthatott végre amitől ő kitalálta hogy ő már"nagyon szeret". Ahogy eljutott onnan hogy nem akar tőled többet barátságnál, odáig hogy "nagyon szeret", azt valami elképesztő hihetően adta elő... Szerintem vagy dobták, vagy nem akarta hogy pont a haverjával jöjjél össze, és amint látta hogy neked simán lehet más is rajta kívül, nem akarta hogy tovább lépj. De ha már azt mondta hogy nem akar, akkor nem hiszem hogy olyan nagy dolgok történtek volna amitől annyira megváltozott volna a véleménye... Felmelegítve csak a töltött káposzta jó...
2018. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét fiút hanyagolnám. Mindkettővel szakítottál, én is attól tartok, hogy próbára akarnak tenni.

Ne hagyd, inkább keress majd egy harmadik fiút (aki nem haver)!

2018. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

#1 nehogy azt hidd hogy a kérdezőnek nem fog simán a szemébe hazudni,az ember simán a szemedbe hazudik, ha arról van szó hogy érvényesíteni tudja az akaratát...

2018. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!