Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a pasiktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek a pasiktól? 17L

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, hogy emberek, hogyan képesek arra, hogy odamenjenek a kiszemeltükhöz és beszélgetést kezdeményezzenek vele, netalántán randira hivják. Mikor én, pl. ha sétálok az utcán és szembejön velem egy pasi és picit is tetszik nekem, már tejesen kész vagyok, még a szemébe se merek nézni, mert különben teljesen zavarba jövök, elpirulok és ezt cikinek érzem.

A suliban is van aki tetszik nekem, vele gondolhatjátok, hogy állok. Olyan messzire elkerülöm amennyire csak tudom ,hogy véletlenül se kelljen szóba elegyednünk.

Amikor esetleg megszólit egy olyan személy aki bejön nekem, akkor nem ugy reagálok, mint a normális emberek, én egyszerűen képtelen vagyok higgadtan kezelni a helyzetet. Olyan zavartan viselkedek, mint akinek valami baja van, remegek, összeszorul a gyomrom és totál ideges vagyok, nem tudok értelmesen válaszolni. És ez nem kicsit látszik!! Számtalanszor leégettem már magamat emiatt. Különben nem vagyok csúnya, nem ezzel van a baj, csak nem tudom, hogy javíthatnék az alacsony önbizalmamon.


Bármiféle jó tipp valakitöl, aki hasonlóan félénk volt mint én, de valahogyan sikeredett kikecmeregnie belöle??



2018. okt. 18. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ugyanígy vagyok vele. Nerég ,,randiztam” valakivel azonban eleg szarul sült el. Nem volt meg a szikra hogy így mondjam. Próbálj meg bátorságot gyűjteni,számolj el háromig és hajrá:)
2018. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit én is így vagyok, de én mindig ott vagyok a fiú közelében.Én is égtem már be párszor, de Te ne félj. Nem rossz fiú Ő, biztos, hogy nem bántana. Sokat mosolyogj, örömmel nézz Rá.
2018. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!