Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni hogyan lépjek túl a depressziómon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Múlt év őszén nagyon jóba lettem egyik lány évfolyamtársammal. Azonban én elkezdtem többet érezni iránta és teljesen beleszerettem. Nyár elején egy buli után mondtam el neki mit érzek valójában iránta, viszont ő megrögzötten csak barátként szeret. Nagyon rosszul éreztem magam, több napig szobámból se volt kedvem kijönni. Pár nap után rám írt, hogy nagyon sajnálja az egészet, nem szeretett volna megbántani, de ő csak barátként tekint rám és szeretné, hogy azok maradnánk. Sajnos én mostanáig ugyanúgy érzek iránta és még elfelejteni se tudom mert iskolában minden nap találkozunk. Esetleg tanácsot mondanátok hogyan lépjem túl maga rajtam?

2018. okt. 20. 21:27
 1/5 Lillaa16 ***** válasza:
Enis hasonlo helyzetbe voltam. Haat sajnos ez nehez foleg ha mindennap latod... Nalam az valt be h kisirtam magambol es kozbe zenet hallgattam. Aztan elkezdtem mas dolgokkal foglalkozni suli, baratook, bulik,sport stb . Ot meg megprobaltam teljesen kizarni az eletembol.Ha veletlenul eszrevettem h velem szembe jon a folyson teljesen kizartaam kesobb megtanultaam teljesen levegonek neznii. De hidd el amint elokerul egy masik lany teljesen el fogod felejteni ot abban biztos lehetsz. Addig is kitartaast. Foglalkozz mas dolgokkal tereld a figyelmed;)
2018. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod elfogadni a tényt, hogy életed során nagyon sokszor fogsz pofára esni...de meg kell tanulnod felállni és menni tovább "bírni kell a pofont és muszáj menni tovább csak így lehet győzni" ahogy Rocky mondta! Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz! Maradhatsz ott ahol most vagy és hagyod, hogy felemésszen a depresszió vagy leszámolsz vele és megmutatod neki, hogy erősebb vagy nála! Ha fel akarsz állni fel is tudsz ez lebegjen előtted! Írj nyugodtan ha bármi van!
2018. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2018. okt. 20. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
először menj orvoshoz, hogy megállapítsa, tényleg depressziód van-e. valszeg nincs, csak tinédzser vagy. majd kinövöd
2018. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD utolsó ez roppant nagy baromság. Ez legyen a legkisebb bajod kérdező. Kósa le a figyelmed valami mással. Most jön ki pl a Red Dead Redemption 2. Az nagyon jó lesz erre
2018. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!