Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emili(szlovákia) kérdése:

Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki ,depis azé mert depis a barátnője aki azért ,depis mert megcsalta és öngyi akar lenni vagdossa magát meg minden .Szeretnék nekik segítrni ,de nem tomtom hogyan ez nekem má magas.
2018. júl. 16. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy "levettem a lenyeget" de az a helyesiras ocsem...
2018. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs az nem éppen az erősségem😅
2018. júl. 16. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Na és tudsz segíteni?
2018. júl. 16. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval, hogyha jól értelmeztem, akkor az ismerősöd azért depis, mert a barátnője úgy reagált egy megcsalásra, hogy bedepizett? Bocsi, de ebből is látszik, hogy milyen életképtelenek, legalábbis az ismerősöd nagyon annak tűnik. Minek kellett megcsalnia a barátnőjét? Depizett volna akkor, amikor épp betette valakinek a fütyköst. Ide nem kell tanács, csak egy jó nagy pofon.
2018. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csaj csalta meg a gyereket egy csókal ami szerintem nem megcsalás.
2018. júl. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!