Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék egy bonyolult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxi0423 kérdése:

Tanácsot kérnék egy bonyolult dologban. A barátomnak be kell vallanom valamit de hogy?

Figyelt kérdés
Röviden 2 éve volt egy 2 hónapos kapcsolatom és végül úgy döntöttünk közösen hogy ez nem jött össze legyünk barátok, de 3 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy sráccal és már 1 hónapja járunk. Viszont a múltkor a barátnőmnek volt a szülinapja és meghívta az exem ott még nem volt semmi baj hisz nincs harag és nem is nagyon beszéltünk. Amikor is barátnőmmel beszélgetem és mondtam neki hogy lassan indulok mert haza kell érnem időben, csak ezt hallotta az exem és azt mondta menyünk együtt úgyis egy ideig ugyanarra mennénk és akkor elindultunk. Nem nagyon szólaltunk meg csak akkor mikor neki le kellet kanyarodnia és elköszöntem. Kb 10 lépés múlva megint melletem volt és megfogta a kezem magához húzott és megcsókolt utána rám nézet azt mondta ne kérdez semmit és elment. De ezt hogy mondjam el úgy a barátomnak hogy ne higgye azt hogy még szeretem és hogy ne szakítsunk mert nagyon féltékeny típus. De én öt szeretem és nem az exem? 17/L

2018. aug. 6. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csókoltál vissza, akkor nincs baj, te nem tehetsz róla. Ha viszont visszacsókoltad, soha nem fogod tudni kimagyarázni.
2018. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nem érzel semmit az exed iránt, akkor nem lesz nehéz dolog hitelesen, a saját szemszögedből elmesélni neki az esetet. Mond el neki úgy, ahogy te érzed, hogy helyes. Mondjuk így:

Képzeld múltkor elmentem a barátnőm születésnapjára és találkoztam egy volt exemmel. Mondta, hogy hazakísér(bár egyébként nem értem, hogy miért kísértetted magadat haza vele, ez a te hibád is) és pedig mondtam neki, hogy oké. Amikor elváltunk, akkor megint mellettem volna, megfogta a kezemet és megcsókolt. Utána rám nézett és azt mondta, hogy ne kérdezzek semmit, így nem tudom, hogy mit jelentett ez az egész. Én nem akartam hogy megcsókoljon és ellöktem magamtól(ha tényleg nem szeretted volna és tényleg ellökted magadtól) és nagyon haragudtam rá. Nem jelentett nekem semmit, viszont akartam, hogy tudd, mert semmit sem szeretnék eltitkolni előled, és téged szeretlek, bocsáss meg, hogy egyáltalán alkalmat adtam rá neki, hogy ilyen helyzetbe kerüljünk.

Hát igazság szerint ha tényleg így érzel, ahogy leírtam, akkor előadod magadat hitelesen, DE HOGYHA

2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok véletlenül entereztem.

Tehát hogyha nem így érzel és még érzel valamit az exed iránt, akkor inkább ne erőltesd a dolgot és ne próbáld átverni a mostani barátodat.

17/F

2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igaza van :) az előzőnek el kell neki mondani :)

le ülni és meg beszélni :)

2018. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!