Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég elvontnak érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég elvontnak érzem magam emiatt, ugye természetes?

Figyelt kérdés

Hosszú történet lesz, neveket és túl személyes információt nem írok.

Körülöttem mindenki kapcsolatban van (vagy legalább tetszik neki valaki), de én egyáltalán nem vágyom rá. Igaz hogy macerás is lenne, mert leszbikus vagyok és a környékemen kb 2 lányt ismerek aki az, őket pedig ki nem állhatom. Lényeg a lényeg, van egy példaképem aki sok mindenben segített nekem, konkrétan megmentette az életem, pedig sosem beszéltünk. Kérlek ne gondoljátok hogy ez egy tipikus ‘jaj szerelmes vagyok a példaképembe és nem is tudja hogy létezem’ sztori, mert szó sincs ilyesmiről. Nem voltam még szerelmes, nem is vagyok, és nem is vágyom az lenni. Mégpedig azért, mert úgy érzem hogy nem tudnék olyan kapcsolatban lenni senkivel, ahol kivétel nélkül szeretném. Mindig mikor ránézek egy lányra aki szimpatikus az jut eszembe, hogy ha tetszene sem tudnék vele együtt lenni, mert képtelen lennék jobban szeretni és tisztelni mint a példaképemet. Akármilyen jóban lennénk, bármelyik pillanatban kérdés nélkül feláldoznám érte, egyszerűen nem tudnék valakit úgy szeretni hogy példaképemet a háttérbe toljam. Undorodom a kapcsolatoktól meg így az egész romantikától, ha valaki rám mászna akármennyire is szeretem, lekoptatnám. Még a legjobb barátnőmet (akivel nagyon sok mindenen túl vagyunk együtt, akivel mindig ott vagyunk egymásnak) is képes lennék elhagyni érte, bár sosem kérné tőlem a barátnőm, hogy válasszak köztük. Mikor beszélek róla, olyan szavakat használok amit még a szüleim sem mondanak egymásnak 20 éves házasság után (életem, mindenem, egyetlenem, stb), pedig ilyen téren egyáltalán nem vonzódom hozzá. Már csak azért sem, mert jó pár évvel idősebb nálam és a világ másik végében él így fölösleges lenne, de pláne azért, mert pasi. Nem értem hogy tudok ennyire kötődni hozzá mikor sosem beszéltünk, nem is ismer és nem vagyok szerelmes. Emiatt kicsit különcnek érzem magam (ami nem baj, mert napi szinten megkapom hogy nem vagyok átlagos, aminek örülök), de remélem ez nem természetellenes.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy valaki érez még így? Vagy csak egyszerűen nem vágyik kapcsolatra, mikor körülötte mindenki igen? Egyáltalán természetes hogy így érzek?



2018. okt. 21. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Ne érezd magad másnak ez miatt.Semmi baj nincs ezzel. Az ember társas lény, így egyszer te is vágyni fogsz egy kapcsolatra.
2018. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen termeszetes, mert meg nem voltal szerelmes.

De majd leszel, ha nem is most.

Emiatt ne erezd magad kuloncnek. Egyebkent ha nem tul szemelyes hany eves vagy?

Ha meg fiatal majd kinovod, vagy ha nem is egyszer enyhulni fog eza rajongas. Anno en is odavoltam egy pasiert es uristen, mostanra van 2 stabil peldakepem, akiket szeretek es foggal korommel vedek ha valaki rosszat szol roluk, de ugyanakkor szerelmes is vagyok, es hidd el ez egy teljesen mas erzes mint amit az ember a peldakepe irant erez.

Az meg termeszetes hogy nem vagysz kapcsolatra ha nincs is kiszemelted. Ne erezd magad kuloncnek, vagy elvontnak, en peldaul bulizni nem szeretek eljarni, inkabb itthon bulizos vagyok. Mindenki mas amennyi ember annyi szemelyiseg.

2018. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!