Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undok velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golyoliba kérdése:

Csak szerintem undok velem a legjobb baratnom vagy szerintetek is?

Figyelt kérdés

en egy evvel idosebb vagyok,osztalytarsak vagyunk.neki ilyen tokeletes alakja van nekem meg olyan atlagos.elegge kis mellem van seggem az van elegge.es mindig mondom h ,,elhagytam a seggem" csak igy hulyesegbol stb es mentunk a folyoson es racsapott valaki a seggemre.mondom neki h te ,ez racsapott a seggemre.es mondja h a midre? jo hulyeskedik tudom ee mikor minden nap azzal jon hogy nincs seggem meg mellem mar elegge idegesit.nekem szabad mondanom mert magamrol mondom ense szolok be neki mert akkor nagyon negharagszik.de o a legjobb baratnom es nemkene ilyeneket mondjon (full komolyan mondja) es minden nap.

meg 1honapjq lett egy baratja es ja.(ehez fogg fuggeni nehany dolog) .van egy fiu aki tetszik nekem es aszthiszem rajott.mostmar egy ideje nem bizok benne ezert nem mondtam el neki es egyaltalan nem mutattam ki sehogy.kozobosen bantam a fiuval is.Es annak a fiunak meg csoportokba amikbe benne van folyton kuld rolam nagyon kinos kepeket amiken borzalmasan nezek ki es hogyha egyetlen kepet kuldok rola akkor mar megharagszik kilep a csoportbol,letilt, suliba nem szol hozzam stb.Pedig en nemkuldok olyan borzaszto kepeket rola mint o rolam.es csak akkor kuldok ha o is kuld.

Es van egy NAGYON NAGYON NAGYON KINOS REGI VIDEO rolam amivel mindig fenyeget.pl kuld rolam egy kinos kepet es mondom neki h kuldok enis ha teis kuldtel rolam es azzal fenyeget hogy elkuldi a videot akkor.abba a csoportba benne van a pasija is.

Meg mindig beszel a problemairol sir a vallamon stb de en semmit nemmondhatok neki mer aszongya hogy ki kerdezte meg tok bunkon beszel meg aztmondja h ez is a te hibad stb

regen nagyon sokat veszekedtunk meg minden de mindig kibekultunk .Olyan szivesen osszevesznek vele de 8.osak vagyunk es nagyon nem akarok .probalom ugy elfogadni ahogy van de o is fogadjon el engem.

2 eve legjobb baratnom es nem akarok vele osszeveszni mert nagyon szeretem hiaba ilyen kovsog.azt tervezzuk hogy ugyanods megyunk tovabb suliba es ha most osszevesznek vele akkor abbol a tarsasagbol is kimennek amibe vagyok es ha felmegyunk 9.be akkor akkor rosszba lennenk es pletykalna rolam hogy milyen vagyok meg miket csinaltam stb


2018. okt. 25. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező barátság tipikus példája. Küldd el a búsba, hidd el sokkal boldogabb leszel nélküle
2018. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Drága szivem. Te nem a barátnõje vagy 2éve, hanem a lábtörlõje. Nehogy tõle tedd függõvé, hová mész továbbtanulni. Szerintem koptasd le mihamarabb, még mielõtt azt a kevéske önbizalmat is kiöli belõled. Egy igazi barát nem viselkedik így.
2018. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Általános iskolában hasonlót éltem át én is... Szintén ilyen bunkó volt velem, nem lehetett neki nemet mondani, mert megsértődött és lehordott mindennek. Persze köcsöggé akkor vált, mikor egyre többet foglalkozott a volt évfolyamtársunkkal. Kb. 1 hónappal utána mikor elegem lett, megmondtam neki amit gondolok, aztán ott hagytam. Megszakítottam vele az összes kapcsolatot, mert nekem nem kellett ilyen barátnő. Nem kellett sokat várni, ő is elvolt nélkülem és én is nélküle. Nem igazán voltunk ellenségek, hanem inkább "idegenek". Hidd el, sokkal jobban éreztem magam nélküle, azóta már lett egy imádott igaz barátnőm.
2018. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ja, és erősen hangsúlyozom: Ne menj vele jövőre egy iskolába!
2018. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!