Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a legjobb leszolitani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legjobb leszolitani lanyokat bevasoarlokozpontban/utcan/akarhol?

Figyelt kérdés

Tudom.hogy csak egyszeruen oda kell menni es dumalni veluo es tisztaban vagyok ezzel.

De hogy a leg efektivebb? Illetve hogy tudsz egy jo elsobenyomast teenni? :)

Es hogyan kerjem el a tel szamat?


2018. okt. 6. 00:08
 1/8 Eric Griffin válasza:
100%
Hi, i am Martin. Nice to meet you!
2018. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Eric Griffin válasza:
100%
Abban mondjuk biztos lehetsz, hogy ha összejössz vele, ès szülinapodra Magyar helyesírási szótárral lep meg, akkor szeret téged.
2018. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
valami poénosat akartam írni, de csak egy pofon lenne a szarnak.
2018. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
SZia, lefeküdnél velem 100000 dollárért?
2018. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Legefektívebb. Ha egyáltalán létetik ilyen szó.

Leszólitani.

Amúgy ha csak úgy odamész bevásárlókózpobtban vagy az utcán egy lányhoz, nem hinném, tudsz olyat mondani, hogy komolyan vegyen, vagy épp ne ilyedjen meg.

Alapvetően először szemkontaktus szükséges. Majd például a közelébb méssz. S ha reakciótól függően elkezdthetsz vele beszélgetni!

2018. okt. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan a helyesírásról oktatod úgy, hogy leírod a 'megijedni'-t 'ly'-val?!
2018. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Becsánat elírtam, megijed.
2018. okt. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, Eric :)
2018. okt. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!