Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy lány egyfolytáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy lány egyfolytában meredten bámul rám az mit jelent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy meglát és egyfolytába bámul és nem veszi le rólam a szemét, mozdulatlanul néz. Már én is ránézek hogy mit bámul rám. Nem azt várom hogy tetszem neki meg ilyenek, mert szerintem nem. Lányok ti miért bámuljátok több másodpercen keresztül rezzenéstelen arccal a fiút? Ti miért teszitek? Normális választ, csak az igazat lányok. :)


19F



2018. okt. 31. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy tetszel neki, ne légy már ilyen negatív magaddal szemben, fogadd elagad olyannak amilyen vagy de ha ez nem tetszik spotrolj stb..

Egyszer élünk, szóval csak annyit tudok javasloni hogy szólítsd le, sok sikert és légy férfi.

2018. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fura fejed van, annyira le sokkolt az arcod látványától, hogy képtelen levenni rólad a szemeit.
2018. okt. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Ez lemaradt:


100T - azaz egy száz éves mezei troll.

2018. okt. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én is csinálok ilyet. És akkor nekem az illető tetszik szóval szerintem tetszettél neki.
2018. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, jöhetnek még a válaszok. Köszönöm!
2018. okt. 31. 09:44
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is tetszel neki, én is ezt csinálom
2018. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!