Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki már jött össze valakive...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már jött össze valakivel buszon?

Figyelt kérdés

Hogy mikor kiléptek a buszról, már egy pár voltak, miközben előtte még idegenek, esetleg barátok.

Sajnos nincs egy olyan kategória, ami a felnőtteket és fiatalokat is összefoglalná, de mindenkinek szól a kérdés, csak talán a fiataloknál nagyobb az esélye az előfordulásnak.

Tudom, eléggé "elvont" a kérdés, nem túl valószínű eset, de hátha. Nekem izgalmasnak tűnik a gondolat.



2018. nov. 1. 13:08
 1/2 justagirl05 válasza:

Nem túl valószínű, hogy két teljesen idegen ember a buszút végére egy párt alkosson. Ha barátok voltak, akkor sokkal nagyobb az esélye,

pl. akkor beszélték meg hogy többet szeretnének barátságnál. Mondjuk velem még nem történt ilyesmi.

2018. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van. Én azért szoktam arról fantáziálni, hogy milyen menő lenne egy darabig csak szemezgetni, mosolyogni egymásra valakivel, majd a buszról együtt leszállva egymás mellett sétálni, pár lépés után megfogni egymás kezét és egy darabig még sétálni szótlanul, majd megkérdezni a másiktól, hogy hogyan hívják :D

Nem sok esély van rá, hogy valakivel is megtörtént hasonló, még én sem vagyok olyan laza, hogy ezt eljátsszam (főleg, hogy a másik meg főleg nem tudhatja, hogy mit akarunk), meg egyébként is van barátnőm... De nagyon menő lenne, és ha valakik tényleg eljátszottak ilyesmit, akkor szívből gratulálok! :)

2018. nov. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!