Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Hogyan kellett volna viselkednem?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy nem lehet velem társaságba menni, mert olyan a viselkedésem, de amikor kérdeztem, hogy hogy viselkedjek, nem mondta meg, hanem azt mondta, hogy sehogy, hagyjam békén. Hogy kellene egy buliban viselkednem, hogy el lehessen vinni?

Voltunk egyszer együtt buliban, de nem értem mit csinálhattam rosszul. Páros buli volt, úgyhogy többen mentünk, de mindenkik párok voltak a társaságban. Hagytam, hogy menjen a srácokkal, nem lógtam a nyakán, a lányokkal jól elvoltunk, beszélgettünk. A többi lány néha lógott a pasija nyakán meg ahogy mentek valamerre nyafogtak nekik, hogy jaj hová mész, gyere vissza, én nem csináltam ezt. Igaz inni nem ittam (fáj a gyomrom az alkoholtól olyan szinten, hogy egy kortynyi pezsgőt sem tudok meginni), de őt hagytam, hogy hagy igyon, ha szeretne. Se a mellem se a fenekem nem raktam ki, egy szolíd farmer volt rajtam meg egy olyan póló,amiből a vállam széle enyhén kilátszik, de nem teljesen. Nem kezdtem el másik pasiknak kelletni magam, a barátommal táncoltam meg a társaságunkból, aki felkért azzal, de idegenekhez nem mentem oda. Nem riszáltam feltűnően a fenekemet meg a mellemet. Mit rontottam el? Hogy kellett volna viselkednem?



2018. nov. 1. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl visszafogott voltál, és erre gondolta azt, hogy kihúzó vagy? Mert a leírás alapján nem te vagy az, akinek változnia kellene.
2018. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azt akarta volna, hogy kellessem magam, hogy legyen lehetősége alfahímeskedni? Mert ha igen, abban nincs túl sok logika.
2018. nov. 1. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha férfi legyen direkt ne indirekt ha nem tudja elmondani

akkor álljon tovább persze nekem volt mocskos-szájú csajom de annyira hogy nem lehetett vele társaságban mutatkozni

2018. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még csak mocskos szájú sem vagyok.
2018. nov. 1. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most írok úgy, hogy magamból indulok ki. Nem vagyok nagy tárasági ember, főleg kettesben szeretek találkozni bárkivel. Mikor társaságba visznek, legyen az akár korombeliekkel, akár nagyobb családi program, nem tudom úgy jól érezni magamat, ahogyan a többiek. Mindenkinek nagy a hangja, isznak, mindenkivel egy kicsit jópofiznak, mennek tovább, ez nem én vagyok, nem az én stílusom. Ilyenkor általában elvonulok vagy csendben jelen vagyok. Ezt szokták sérelmezni főleg. De szerintem ez olyan dolog, hogy ezen alapjaiban nem lehet változtatni úgy, hogy mindenkinek jó legyen, ezért inkább jobb ezeket a szituációkat elkerülni.
2018. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor arra gondolhatott, hogy viselkedjek kihívóbban, mert az gáz, ha szolidabbul viselkedek?
2018. nov. 3. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy viselkedtél ahogy leírtad, szerintem ezt inkább ő reagálta túl. Nem igazán van tippem, hogy lehetne normálisabban viselkedned, mert amit leírtál én nem látok benne olyat amibe bele kellene kötni.
2018. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!