Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2. évfordulóra ajándék ötletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. évfordulóra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Lesz csoki, vacsora, több ötletem pedig egyáltalán nincs :/ Tudtok ajánlani valamit? 17/F

2018. nov. 2. 20:16
1 2
 1/11 B25 ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen valami saját készítésű dologgal lepd meg, azt nagyon fogja értékelni. Például írd össze egy dobozba a közös emlékeket. Vagy pár közös képet gyűjts össze és egy kepkeretbe csippansd fel őket. Remélem segítettem :)
2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a gond hogy ez a 2 közül már mindkettőt csináltam
2018. nov. 2. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyedi lámpa? Aminek meg van tervezve hogy olyan autó vagy valami más legyen.

Hűtőmágnes.

Törölköző felirattal. (Itt viszont figyelj arra hogy milyen törölköző mert én nem figyeltem azt hittem jó és nagyon nem jó anyaga volt)

Kulcstartó felirattal.(Pl. Mindenben együtt.)

Vagy vidd el moziba.

Vagy vacsora ahogy írtad. És akkor te főzöl valamit.

Szivecskébe beleírni a dátumot vagy a németeket.

A lámpa és a szívecske ötlet egy oldalon találtam amikor én is bajban voltam hogy mit adjak. Szépen dolgoznak szóval tudom ajánlani. Ha érdekel elküldöm a linket.

2018. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*neveteket
2018. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is személyes legyen.

Pl: lakatot tesztek oda ahova a szerelmesek szoktak (jobban nem tudim megfogalmazni :D tudod, városonként szokott lenni 1-2 ilyen hely) vagy írj verset az nagyon személyes

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5#

Lakatot oda ahová a szerelmesek szoktak. Abba mi a személyes. Meg nem is egyedi:D

2018. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6-os,


Szerintem a nevük kezdőbetűivel a lakaton elég személyes ajándék. Nyílván nem egyedi, de próbálj csak meg olyat ajándékozni, amit még soha senki, egy nőnek sem.


De örülök, hogy vetted az energiát, hogy belém köss, bezzeg a kérdezőnek nem segítettél.


5-ös voltam... :)

2018. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a párodnak mi a fontos. Ha jobban értékeli az együtt töltött időt, mint a tárgyakat, akkor színházba, moziba vagy ilyesmi helyre hívd meg, amiről tudod, hogy érdekli.


Mi a párommal pl nem vagyunk "tárgyasok", sose adunk egymásnak ilyen kis semmire nem használható mütyüröket (lásd hűtőmágnes), mert nem ez jelenti a szeretetet. Azt meg, hogy Ő minek örülne, csak te tudhatod

2018. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7# ha lenne annyi kis apró sütni valód, nem írnad hogy nem segítettem, ugyanis én már korábban írtam választ.

Előbb gondolkozz aztán válaszolj;)

2018. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-eske, látom neked se dolgoznaknso sokat a kis agytekervényeid. Én ezt honnan tudtam volna, miután a neved nincs kiírva?


Amúgy lehet előtte segítettél, de a második komid az utolsó szóig az én oltásomról szólt... ha nem tetszik amit írtam, ne foglalkozz vele, nem a te kérdésed.

2018. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!