Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik valaki de nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki de nem tudok megnyílni neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki, viszont nem tudok megnyílni neki bármennyire is szeretnék,ha találkozok vele egyszerűen nem tudom mit mondjak neki, mert azon aggódom, hogy mit fog gondolni rólam, így viszont sokszor inkabb hulyeseget mondok aminek semmi értelme, illetve makogok, és sokszor megcsuklik a hangom is, és zavarba jövök. Mit tudnék csinálni, hogy magabiztosabb legyek előtte? Mert alapvetően elég nyílt vagyok es eltudok beszelgetni az emberekkel, viszont nala nem igy van,és ötletem sincs mit tehetnek.
2018. nov. 4. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Add magad! Ha erdekel mit gondol rolad, kkor ROLAD gondoljon valamit ne pedig arrol akit adsz. Ha nem adod onmagad akkor nagyin nem ismer teged. Ahhoz, hogy teged szeressen akkor teged kell szeretnie. Ha olyan vagy aki a groteszk humorral rendelkezik es imadja a majonezes palacsintat paradicsomszoszba martva akkor olyan vagy. Lehet hulyeseget mondok, de a baratom is erdekes leny es hulyenek nezem sokszor de ezt imadom benne, hogy teljesen mas mint a tobbi fiu. Ha a lany nem fogad el ugy ahogy vagy, akkor szerintem nem er semmit sem.
2018. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, csak nehéz magamat adni,mert nem szeretném elrontani az esélyeimet, de belegondolva lehet túlságosan rágörcsölök a dolgokra és ezzel rontom el.
2018. nov. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!