Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudok ezen változtatni? Vagy...

Tudok ezen változtatni? Vagy hagyjam inkább? /lent/

Figyelt kérdés

A legjobb barátom a minap azt mondta, hogy nem tud előttem önmaga lenni, és nem tudja miért, de csak nagyon kevés ember előtt tud.

Próbálkozzak valahogy, hogy "megnyíljon" vagy hagyjam, és vagy történik valami, vagy nem?



2018. szept. 1. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is volt mar ilyen. hagyd a fenebe, vele van a baj es nem veled, neki vannak onertekelsi problemai. en probalkoztam mindenhogy, h sikeruljon megnyilnia, de nem vezetett eredmenyre. nem a te hibad, ha nem tud megnyilni, ergo nem is tudsz ezen valtoztatni.
2018. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább hagyd. Ha tényleg kölcsönösen barátjának tartott, akkor amint helyrejon, keresni fog. Ha ez nem történik meg, akkor lehet hogy ez egy gyerekkori barátság volt, amiből kinőttetek.

Ha nem tudod ezt megtenni(mert nem “ilyen” vagy) akkor próbálkozhatsz, de azt szerintem tulbuzgosagnak, fojtogatasnak fogja érezni. Ha tudsz, adj neki inkább most egy kis teret.

2018. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!