Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tegnap randim volt, de egyáltalán nem tudtam megnyílni, nem olyan voltam mint élőben, ez mikor vtozhat meg? Mikor fogom tudni elengedni magamat teljesen?

Csak ketten még sose voltunk, csak csoportban

15/l

16/f

2017. jan. 28. 08:28  Privát üzenet  

A válasz
Ez csak önbizalom kérdése. De lehet, ha többször találkoztok, már könnyebben fog menni. Én szurkolok.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. jan. 28. 08:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi😄

# 2/2Időpont 2017. jan. 28. 08:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudom elengedni?
Nem tudom elengedni, mit tegyek? 16/F
Hogy tudnám elengedni?
Miért nem tudom elengedni?
Hogyan lehet elengedni valaki fontosat?
Nem tudok megnyilni egy srac elott se, nem tudom kimutatni az erzeseimet, es ha eljon az a bizonyos pont, nem tudom elengedni magam, hogy vele lehessek. Mi a baj velem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!