Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek megnyílni a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek megnyílni a barátom előtt? 18/L

Figyelt kérdés

Amióta ismerjük egymást (ami nem hosszú idő), rengeteget beszélünk egymással (szó szerint), elég komoly dolgokról is (tudom, hogy ez alapvető kell, hogy legyen egy párkapcsolatban. Azért mondtam el mégis, mert azt tapasztalom, hogy sokan mégis mindig csak felszínes dolgokról beszélgetnek a partnerükkel.).

Történtek velem olyan dolgok, amiket szinte senkinek nem mondtam még el. Néha utaltam rájuk előtte, de sosem kérdezte meg, hogy akarok-e róla mesélni, vagy hogy szívesen meghallgat, ha szeretném. Gondolom arra vár, hogy ha készen állok, akkor elmondom majd neki. Viszont egyrészt jól esne egy kis bátorítás tőle, mint magamtól csak úgy belekezdeni. Mert el szeretném neki mondani ezeket a dolgokat. Úgy érzem, hogy addig nem tudok igazán közel kerülni hozzá, amíg meg nem osztom vele ezeket. Viszont, nagyon gátlásos is vagyok, meg érzékeny, és biztos vagyok benne, hogy közben elsírnám magamat. Félek, hogy erre mit lépne ő. Nem szeretek mások előtt sírni, ez egyfajta gyenge pontom, sebezhetőnek érzem így magamat. Ezért eddig nem hozakodtam elő a témával, de egyre inkább érzem, hogy nem tudok rendesen megnyílni neki, ridegnek tűnök, és emiatt talán elbizonytalanodik. Valaki tudna tanácsot adni?


2015. okt. 8. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem a történetből, hogy ő már elmondta a "sötét titkait", amikről elmondása szerint csak a legjobb barátja tud. Amúgy 20 éves.
2015. okt. 8. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:

1 et mondok.


A barátod előtt ne félj sírni.


Szerintem ez egyfajta bizalomnöveles ha ez a gyengepontod, de még is sírsz előtte.


Biztos hogy nem nézne lúzernek... Inkább hozzádbújna és megvigasztalna..


Aki szeret az nem bánt. :)

2015. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:

De ha magadtól nem mondod el,akkor ő nem faggathat ki :/

Lehet nem akar erőszakos lenni.

Vele vagy,szereted,ne félj :)

2015. okt. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!