Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menő manapság r*b@ncnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő manapság r*b@ncnak lenni?

Figyelt kérdés
Egy csomó lányt ismerek aki folyton bulizik beb*szik aztán akárkit lesz*p meg lefekszik vele és az egészben az a legrosszabb hogy még büszkék is rá hogy mekkora r*b@ncok.

2018. nov. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert ez a társadalmi elvárás. A páwák és a ri&ancok. Új generáció xdd

Egyébként nem menő, csak azt hiszik, hogy menő. Meghát ezek egymásra így buknak...és így megy a kör

Ezért kezdtem el egy csoportot csinálni, ahol az ilyen emberektől kímélem a társaságot. Jó...lehet egy ketten gátlásosak, meg önbizalomhiányosak, de tök jó társaság.

2018. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ohh ez egy gyonyoru ongerjeszto folyamat. A fuckboyoknak onbizalmat ad az hogy a libancok odavannak ertuk. A libancok mennek az onbizalomtulfutott sracokra, csak azt kihagyjak az egyenletbol hogy az onbizalom akkor szexi ha van egzisztenciai alapja. És vegul draga libancainknak az sul ki ebbol hogy a fuckboy akinek ok adtak onbizalmat sokakat megkaphat de megis az adott libi kell nekik.
2018. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
#1-gyes, mesélj csak arról a csoportról :D
2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
#1: Ez egy netes csoport?
2018. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ők hiszik hogy menő pedig magukat minősítik le szerintem.

Na azért a fiúkat is hozzuk fel pl. Én nem tartozom ezekhez az úgymondd menő lányokhoz.

De a fiúkat mégis ők vonzzák.

A fiúknak is az tetszik ha kiteszik a lányok a melleiket stb..

Amivel én abszolút nem értek egyet.

Sajnos ezekben a lányokban nincsen büszkeség.

2018. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Kik ezek a lányok akit bárkit leszopnak?:D

Én a te helyedben kihasználnám a lehetőséget.

2018. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem bárkit leszopnak, csak a jóképű fuckboiakat. És elég gáz ez a viselkedés.
2018. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
Mert ez folyik a médiából hogy menő ribinek lenni
2018. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
mintha regen nem ez ment volna, akar mar apaink idejeben... Mit kell ezen minden evben meglepodni? :D
2018. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
isten aldja napjainkat!!
2018. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!