Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még manapság rendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még manapság rendes, kedves, udvarias tini fiúk vagy már csak a piálós, cigizős, ecsetfejű, bunkó, nagyképű hülyék maradtak?

Figyelt kérdés
Miért az utóbbiak vannak többségben és miért ők azok, akiket sokan jobban elfogadnak? Vagy nem így van? A rendes srácokat miért csúfolják ki és nyomják el? Sokuknak ezért lesz súlyos önértékelési problémája és ezért lesznek olyan félénkek, visszahúzódóak és (kissé) zárkózottak (legalábbis én szerintem)

2016. ápr. 9. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Válaszolva a kérdésedre: Igen vannak (köztük énis). Azis igaz, hogy mostanában a bunkóbb fajtából van a több,de hát keresgélni kell. :)
2016. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen látod a helyzetet. Én az előbbi kategóriába tartozom és tényleg pont így vannak a dolgok, ahogy leírtad. :(

Egyszerűen a bunkó pávák, csak azért, mert nekik az a fontos, hogy "menők" legyenek. És érzéseik nincsenek.

2016. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen vagyok és most bele fogok kötni a kérdésedbe. Sok lány éppen emiatt utasítja el a magamfajtákat, pedig azt mondják eleinte, hogy a normális, kledves srácokat keresik. És a legvégén meg úgy ejtenek pofára, hogy közben a pofánkba röhögnek. 20/f
2016. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is az előbbi tábort erősítem. Volt már, hogy egy néni furcsán, szinte meglepődve köszönte meg, amikor előre engedtem a buszon felszállásnál. Kezd elfajulni a világ, sajnos én is tapasztalom. Azért nyomják el a rendes fiúkat az Ecsetfejusz Bunkóuszok, mert akiben van egyéniség, az már rögtön különc, mert nem áll be a sorba, mint a többi birka. Én már meg sem lepődöm, amikor egy 13 éves forma, ecsetfejű gyereket látok a buszmegállóban cigizni, és arról beszélgetni a haverjával, hogy mennyire be**szott péntek este a diszkóba'. Ez az én személyes véleményem, nyugodtan le lehet pontozni, nem érdekel. 17/F
2016. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Stark2000 ***** válasza:
Eléggé jól jellemeztél engemet. Bár tényleg van barátnőm, nincs önbizalmam, alul is értékelem magamat (állítólag), és igen, a félénkség is megvan, zárkózottság. Bár még mindig inkább vagyok ilyen, mint ecset hajú páva g**i.
2016. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Firedoom ***** válasza:
100%
Megjelenek mint ellenpropaganda. Bar jómagam nem preferalom ezt a manapsag népszerű stílust, de nem is szidom a követőit. Eddigi sanyarú es nem tul hosszu életem során találkoztam mar normalis pavaval (konkretan eggyel, de ez is tobb mint a semmi). Szerintem ne itelkezzunk első ránézésre, ha ezt viszont is elvárjuk. Sokan skatujaztak be a bunkó, ápolatlan srácok közé csakmert rocker vagyok... De hagyjuk a sajnalkozast! Tekintsünk optimistán a jövőbe! Bar önbizalmam nem sok, mint a tobbi tarsamnak, de a reményt nem adom fel! Egyszer csak találok egy olyan lányt aki nem beképzelt, nem ku r va es nem hodol az ecsetfejuek oltaranal. Az a legnagyobb baj a normalis emberekkel, hogy eszrevehetetlenek. Nem latszik rajtuk, nincs a polojukon "én vagyok az álompasi/holgy". Az utolso lehetőség eleg evidens: Járjunk nyitott szemmel! Sajat peldamat megegyszer felhozva: Talaltam egy hihetetlen cuki es ránézésre eleg zárkózott holgyet, a tömegben szinte eszrevehetetlen, de olyan kisugárzása van ami szinte vilagit! Annyira, hogy az el is ijeszt es felig megvakitva, epedezve maradok pusztán a látványnál.
2016. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
58%
miért kell ennyire bekategórizálni mindenkit? ez se jobb h általánosítotok és leszóltok másokat. amúgy meg ezek a kérdések véleményem szerint úgy születnek, hogy a lányok igazából csak a jól öltözködő, divatos, helyes pasikat nézik meg és a "normálisabbnak" vélt fiúkat észresem veszik mert nem divatosak stb.
2016. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Egy kerdesem van es roviden..

MI A FRANCERT KELL ILYEN BAROM KERDEST NAPI 6X KIIRNI?


Egy oldalon 10 van belole nyitsd ki a szemed.

2016. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyszer megszámolom hány ilyen kérdés van... Kérdésedre válaszolva: Igen vannak, igen kevesen vannak, igen sokszor visszahúzódóak, DE azt is tudom hogy papíron minden lány ilyen fiúra vágyik, valójában ezeket a srácok nem érdeklik őket, szóba sem állnak velük, és akárhányszor egy ilyen "menőcsávó" kinyitja a száját ezek a lányok már majd elájulnak, ilyen Fiúk az ideáljaik és mindegyik ilyenbe szeret bele... Sajnos
2016. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi a problémáról azzal hogy ezt megkérdezte megint?


A ti tárhelyetek bővül vele vagy mi?


Nincs megtiltva hogy ugyan azt kiírják.


Még a rêgi kérdésekre régi a válasz az újra meg friss,friss emberektől.

2016. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!