Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az anyám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az anyám folyton belém köt a barátom miatt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a barátom 20 éves. Nyár elején ismertem meg azóta együtt vagyunk. Mikor be mutattam a szüleimnek úgy, tűnt hogy jól ki fognak jönni. Azóta elkezdődött a suli szalagavató stb... Egyre többet vagyok a barátomnál. Anyámnak ez iszonyatosan nem tetszik amit haza érek mindenbe bele köt, a legapróbb dologba is, és hogy nagyon megvaltoztam szerinte. Nagyon rosszul esik hogy még a barátomat is szidja és hogy engem is elhord mindennek amikor nem tettem ellene semmi rosszat. Otthon is segítek a házi munkában és egyszerűen már utálom az anyámat kibírhatatlan. Nem lehet vele normálisan beszélni, meg olyanokat mond hogy szégyent hozok rá és hogy mindenki utál már engem. Nem tudom hogy mit tegyek már az is megfordult a fejemben hogy elköltözöm de mégcsak 17 éves vagyok és annyira megszokott alázni hogy én ezt nem bírom.

2018. nov. 5. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja elfogadni/feldolgozni, hogy felnott vagy, es egyszer ott fogod ot hagyni és elkoltozol... Ennyi
2018. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megváltoztál, ez csak természetes.

Szerelmi partner lettél, egy férfi társa.

2019. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!