Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lököm el folyton a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lököm el folyton a legjobb lány barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem tényleg.Mindent megteszek azért hogy mosolyogjon és boldog legyen,de lett neki barátja és nekem ez nagyon rosszul esik. De csak baratomkent tekintek rá , nem vagyok féltékeny típus se,szóval nem értem magam 16/F

2018. júl. 1. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán épp arra gondolsz, hogy a srác elveszi tőled, mármint ugye vele több időt tölt el, mélyebb a kapcsolatuk és a lány ( gondolom) ezt élvezi, hogy ott van neki a párja és fel sem tűnik neki hogy elhanyagol téged.

Esetleg félted a csalódástól, hogy mi van ha a srác összetöri a szívét és megbántja.

Igazából nem látok bele a fejedbe, de hirtelen ez ugrott eszembe, már ha kitartasz az "én nem szeretem ezt a lányt, csak barátok vagyunk" elv mellett.

2018. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert kialakult benned egy féltékenység.

Valószínűsítem hogy látens szerelmes vagy bele.

2018. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, lehet hogy mégis féltékeny vagy./Tudatalatt neheztelsz.

Viszont lehet, hogy nem férfiként vagy féltékeny, hanem sima barátként. Hogy mostmár többet fog ővele, a párjával, másvalakivel -szóval nem veled- foglalkozni. És hogy miért lököd el, hát talán haragból tudatalatt. Vagy hogy akkor most már nem is kell neked menjed oda őhozzá, ővele legyen akit magamellé választott; lehet, hogy cserbenhagyottnak érzed magad; alacsony az önértékelésed; vagy lehet, hogy tele vagy ennek a barátnőnek az által kiváltott szeretével; így meg nem fogod tudni odaadni. Én ismerek egy videóst; személyesen is, nagyon hozzá voltam nőve, ozt egyszer volt olyan, hogy valami miatt több mint két hétig nem csinált új videót, én meg haragudtam rá, hogy "megtagadja tőlem magát", annak ellenére, hogy pedig tudja, hogy mennyire szeretem.

Meg amúgy szal lehet haragszol, hogy mást választott; megtörte ezzel a kettőtök meghittségét, hogy behozott mégvalakit a képletbe.

Ilyenekre tudnék gondolni.

2018. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ja meg lehet, hogy nem csak a barátságotokat érzed megbecstelenítettnek; szentségét törtnek; hanem hogy lehet, hogy a lány is valamiért "tisztáltalan " lett a szemedben, hogy most már másvalaki is hozzáérhet. (nemtom)
2018. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy önbizalomhiánytól félsz, hogy elhagynak

És picit lehet, hogy tudat alatt már birtokolni is akartad a leányzót, de nem rendesen,c sak tudat alatt.

2018. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ellököd? Hogy értve?
2019. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!