Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy gyereketek lesz?

Figyelt kérdés
Hogy döntenétek?:/
2018. nov. 10. 21:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Meginnék egy üveg bort ijedtemben ....
2018. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha bevállalható, felnevelem.

Ha nem, örökbe adom.

Magzatgyilkosság kizárt.

2018. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha megvannak a feltételek, akkor felnevelném. Ha nincs,elvetetném.
2018. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
El kell vetetni, tönkreteszi az életed ha nem. Illetve ha örkbeadnád akkor meg a szülés csúfítaná el a tested, inkább vetesd el
2018. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
reménykednék, hogy akit felcsináltam szintén azt akarja amit én
2018. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi sajnos ebben a helyzetben vagyunk:(

Barátnőm 17 én 19 vagyok.

Még nem tudom, hogy mit csináljunk.

2018. nov. 10. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
szülőkkel minnél előbb tudassàtok ha még erre nem került volna sor
2018. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

LOL

Engem nagyon csúnyán megvernének mind a szüleim mind pedig barátnőm szülei. Szóval nem lenne min gondolkodnom, mert egy jelöletlen sírban feküdnék valahol a semmi közepén.

De komolyra fordítva a szót őszintén nem tudnám. Valszeg nem lenne szivem megöletni. Viszont örökbe adni se nagyon. A saját gyerekmről nem tudnék csak úgy lemondani. Nyílván az lenne az egyetlen megoldás, hogy elmennék dolgozni aztán ezzel is hozzájárulva a szülői támogatáshoz. Neked is ezt javasolnám, ha megtartjátok a babát. 19 éves vagy tehát keresőképes. Meg gondolom a szüleitek sem hagynának titeket szarban. Jól gondoljátok át, mert ez egy nehéz, egyszeri döntés lesz. De fontos, hogy TI döntsetek ketten ne mások. A ti gyereket így ti is feleltek érte. Kikérhetitek a szüleitek véleményét csak vigyázzatok, mert azok is simán külömbözhetnek egymástól ami ellentéteket szülhet a két család között. Ha segítség kell írhatsz privátot nyugodtan segítek rajtatok.

2018. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kiba.szott benak vagytok a vedekezesben
2018. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irány a nőgyógyász és abortuszra fel.

Itt nem az a lényeg, hogy magzatgyilkosság így meg úgy...

Csak gondoljatok bele:itt van két gyerek, akik felnőttesdit játszanak de még annyi felelősségérzet sincs bennük, hogy vegyenek egy doboz óvszert. Aki ennyire képtelen előre gondolkodni, az elég érett agyilag ahhoz, hogy felneveljen egy gyereket? Hát nyilván nem. Vagy majd a nagymama megoldja, aki valószínűleg még a karrierjére akar fókuszálni? Csak a gyerek jarna rosszul.

És az örökbeadás... Középiskolások. Még ha ennyire felelőtlen is, akkor sem kívánom a lánynak, hogy terhesen kelljen csinálnia az alapból kizsigerelő iskolát. Az állandó stressz a babára is rossz hatással lenne, illetve a lánynak nem sok esélye lenne a sikeres érettségire.

2018. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!