Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folytatnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytatnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy lánytól megkérdezem, hogy lenne e kedve ismerkedni, és igent válaszol, hogyan kellene kezdeni, mit kérdeznétek először? Mennyire jó, hogy megkérem kicsit meséljen magáról?
2018. nov. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyit se tudsz,akkor sehogy
2018. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.válaszoló! Azért kérdezi meg mert nem tudja es ez erre való!! Nyugodtan mondthatod neki azt is bár kérdezd meg milyen napja volt meg ilyesmi
2018. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szeretem ha valaki ennyire belekérdez a dolgokba.

Alapból ha szia mizuval ír rám egy ismeretlen nem is válaszolok .

Volt példa hogy rábólintottam arra hogy oké ismerkedjünk, erre a srác visszakérdez hogy téééma? ...na mondom ez is egy fatoku paraszt ....akkor minek ír rám ha azt se tudja miről beszélgessünk.


Ha megkérdezi milyen napom volt az már pozitív. Arra értelmes választ lehet írni és lehet folytatni egy beszélgetést.


Ha azt mondják meséljek magamról akkor az elég tág fogalom...mit akar tudni a srác valójában? Vagy ennyire nem tudja mit kérdezzen?


Sok sablonkérdés, erőltetett beszélgetés .nem szeretjük..általában ezek abba is maradnak.


Gyerekek..ha ennyi se megy ne is írjátok rá lányra.

2018. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!