Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti belekezdenétek/folytatnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belekezdenétek/folytatnátok a párkapcsolatotokat, hogyha tudnátok, hogy (a jövőben egy ponton) biztosan szét fogtok menni?

Figyelt kérdés

Vegyük pl, hogy egy jósnál jártok, aki működik és mindig bejön amit mond, és Ti ezt tudjátok.

Ezt jósolja nektek, tehát megtudjátok a fenti kérdés lényegét.

Mit tennétek?


2018. aug. 24. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség. Ha a jós mond valamit, az nem jelenti azt, hogy ne lehetne rajta változtatni. az életedet te irányítod
2018. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Végülis minden kapcsolat véget ér egyszer, ez 100%

Ha más nem az egyik fél feldobja a talpát 😂

2018. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jósnak nyilván nem hiszek, ráadásul teljesen biztos vagyok benne, hogy nagyon egyértelmű jelek nélkül nem lehet megmondani, hogy mi lesz. Ha biztos vagyok benne, hogy nem lesz jó vége, akkor azt magamtól tudom a jelenben s akkor eldöntöm, hogy ellubickolok-e a kapcsolatban addig, amíg számomra van értelme vagy nekem igaz, tartós kapcsolat kell csak és lépek, amint lehet.
2018. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudom ténylegesen, hogy a későbbiekben elválunk akkor minek jöjjek a másikkal össze?? :00
2018. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jósnak nem hiszek, de tegyük fel, hogy tényleg létezik egy 100%-os mód arra, hogy ezt előrejelezzék.


Egyrészt, ha előrejelezni lehet, akkor változtatni is lehet rajta. Ha meg olyat jelez előre a jós, ami miatt eleve össze se jönnék vele (pl. "ki fog derülni, hogy hazudós"), akkor össze se jövök vele.


Másrészt viszont ha csak a "ki fognak ütközni a különbségeitek" szöveget mondja a jós, akkor összejönnék az illetővel. Minden kapcsolat önmagában értékes, nem a hossza vagy a tartóssága határozza meg. Két ember akkor is rengeteget tanulhat egymástól, ha nem tart a kapcsolat örökké. Lehet, hogy a jelenlegi pároddal azért vagy ilyen boldog, mert az exed mellett tanultál a hibáidból. Persze tudom, a "romantikus" regények azt reklámozzák, hogy az az igazi szerelem, ha két, totálisan eltérő ember szeret egymásba, a csaj lehetőleg minden tapasztalat nélkül, és onnantól ez örökké tart, de ez nem reális.

2018. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jòssal nyilvánvalóan nem foglalkoznék, de vannak racionális érvek melyekkel ki lehet sakkozni egy kapcsolat jövőjét

Pl. Egy távkapcsolat jó eséllyel tönkremegy, ìgy nem kezdenék bele

2018. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!