Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki azért néz folyamatosan rám?

Figyelt kérdés

Észrevettem egy ideje (és nem csak én), hogyha együtt lóg velünk ez a bizonyos srác, akkor amikor beszél vagy valami sztorit ecsetel mindig rám néz. Kb úgy, mintha nekem mondaná a sztorit, pedig mindenkinek beszél, csak rám néz. Jó van, hogy elnéz, de úgy 80% ban mintha nekem intézné a mondandóját.

Amúgy bejön a srác, csak én meg olyan vagyok, hogy buliban bármikor bárkivel, de napközben ( ha nem iszok ugye) nagyon félénk vagyok és inkább nem is merem kimutatni az érzéseimet, meg nem is tudom, hogyan kéne. Nem akarok nyomulni se, mert este kifejtette pl, hogy nem szereti a nyomulós lányokat.

Ő egyébként egy nagydumás csávó, nagyon laza, közvetlen. Szerintetek?

18/l



2018. nov. 15. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, ne haragudjatok az elgépelésekért (jól van, stb) telóról írtam.
2018. nov. 15. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
“Napközben ha nem iszok”xDDD Ez úgy hangzott mintha este folyton védelmet mint egy alkesz
2018. nov. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom basszus 😂😂 csak valahogy egyértelműsíteni akartam az egészet.
2018. nov. 16. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy bejön a srác, csak én meg olyan vagyok, hogy buliban bármikor bárkivel"

Látod ilyenből kellene picit több lány , persze kizárólag hétvégékre ! :D

2018. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
🤷🏽‍♀️ na jolvan akkor, nem kapok rá választ látom xd
2018. nov. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!