Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan velem? Srác vagyok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan velem? Srác vagyok

Figyelt kérdés

Folyton a lányt nézem messengeren hogy mikor élérhető, vagy hogy mikor volt fent

Nem tudom mit érzek..

Elöszőr nem is tetszett, de miután megtudtam hogy hívott bulizni azóta meg mióta nézzük egymást



2018. nov. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltette a lány az érdeklődésed, viszont még mindig nagyon keveset tudsz róla.
2018. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak nézed? Írj rá!
2018. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen, te srác vagy??!! Gyorsan fordulj vele orvoshoz; lehet, hogy terhes vagy!!:D Viccet félre téve; rokonszenvezel vele mindenesetre:):) Ami egy jó dolog:):) Amúgy lehet ebből még énszerintem szerelem is; vagy lehet csak annyi is, hogy tök jó, hogy végre valakin értékel téged az ellenkező nemből is:):) Jót tesz az önértékelésednek, vagy már lehet olyan is, hogy vonz téged a csaj:):)
2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen felkeltette az érdeklődésed, ezért nagy figyelmet szentelsz neki.
2018. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá
2018. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!