Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó volt? A pasim tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó volt? A pasim tegnap azt mondta ugy szeretlek mint a feleségemet ma meg a haverjai előtt olyan flegma volt lehülyézett ami rosszul esett! Ugy érzem nem szeretem most annyira mint tegnap

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 18:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
4éve leszünk együtt.
2010. ápr. 9. 18:39
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
háhá van felesége? HAHAHAHAHAAAAA te csak kúrópartner vagy neki? HAHAHAHAHAHAAA
2010. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem lehet,hogy tegnap kicsit felöntött a garatra?
2010. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem nyerő dolog harmadikként élni egy kapcsolatban...

Szar helyzet!

2010. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ja, elég bunkó volt...

amúgy ha annyira szeret mint a feleségét, akkor Téged se becsül túlságosan... már bocs, de Te ezt bóknak veszed?

2010. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ez nem bók???Amugy nem tudom ti is milyen bunkók vagytok, de akinek nem inge nem veszi magára
2010. ápr. 9. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Á köszi nem, nem szoktam inget hordani nem szeretem az ingeket :D
2010. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért lenne bók?! gondold el, ha a feleségét veled csalja, akkor mennyire szeretheti azt a nőt?! Nem hinném, hogy annyira dúl a love köztük...
2010. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj félreértettétek XD

Mintha a felesége lennék nincs felesége csak én elvileg

2010. ápr. 9. 18:56
 10/12 anonim ***** válasza:
ennyi marhát egy rakáson.gondolom a pasinak nincs felesége,csak annyit mondott a kedves kérdezőnek,hogy annyira szereti őt,mintha házasok lennének.Amúgy a haverjai előtt gondolom vagánynak kell lenni:S...de ez elég bunkó dolog volt tőle.szerintem mondd el neki,hogy rosszul esett neked nagyon a tegnapi viselkedése,és meg szeretnéd tudni,hogy mért érdemelted meg,hogy lehülyézzen..
2010. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!