Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a külső a legfontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a külső a legfontosabb a lányoknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Hidd el, van olyan, akinek nem az a legfontosabb.


De nyilván eléggé jelentős, hiszen ha meglátsz valakit, akkor is csak a külsejét látod és nem azt, hogy milyen ember... Hogy mennyire vicces, vagy mennyire jószívű stb. Talán emiatt mondják, hogy "külső megfog, belső negtart".

(De aztán meg akad olyan is, hogy nem tetszik külsőleg az adott személy aztán egyre többet és többet beszélgetsz vele, végül már nem is érdekel, hogy külsőleg nem tetszik, mert aranyból van belülről.)


Meg amúgy a társadalom logikája. A fiúk többsége meg adja a lányok alá a lovat szerintem azzal, hogy bájgúnárkodnak:))


Szóval azért itt sem csak a lányok a hibásak.

2018. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a legfontosabb, de fontos.
2018. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Az fontosabb , hogy itasd le utána te leszel neki a legjobb képű.
2018. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert ugyanez fordítva is igaz.
2018. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Ezt az általánosítást....

Nem mindenkinek ez az első, akinek meg igen, az annyit is ér.

Igen, nyilván fontos a külsőd amikor először találkozol valakivel, de ez nem azt jelenti, hogy tökéletesen kell kinézned. Ez sokkal inkább szimpátia kérdése. Egy nem túl jó külsejű fiú is lehet borzasztóan szimpatikus és akkor szívesen ismerkedek vele és bele tudok szeretni a jellemébe.

És egy tipikus Adonisz külsejű srác is lehet nagyon nagyon nem szimpatikus. Hiába néz ki (a társadalmi elvárások szerint) tökéletesen, ha nem szimpatikus akkor sose akarom megismerni

2018. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem a legfontosabb, de nem tagadom: fontos. Voltam már együtt nem valami szép külsejű fiúval, de előtte barátok voltunk, szóval azt hittem működni fog. Nem működött, másfél évig jártunk, de szex közben 1x sem élveztem el, egyáltalán nem vonzott a külseje.

19/L

2018. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindnek ez a legfontosabb. Ha ez így lenne, sose jöttem volna össze a párommal. Ő is és én is elélvezünk mindig ;) pedig dagi vagyok!


18/f

2018. dec. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!