Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén találkozok vele, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozok vele, mit mondjak? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozok egy korombeli lánnyal, de nem vagyok egy beszédes típus... mit mondjak neki? Miről beszéljünk? Légy szíves segítsetek.

2018. jan. 12. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
UI.: 15/F
2018. jan. 12. 18:41
 2/2 anonim válasza:

A szokásos sablon témák mindig tökéletesek kezdésnek. Kedvenc: film, könyv, zene, színdarab; hol nyaralt, mi a hobbija. Kérdezgesd, és lássa hogy nagyon érdekel a válasz. Aztán a válasz alapján tégy fel új kérdést, vagy felelj rá.

Ha filózós típus vagy, előre kigondolhatsz olyanokat, hogy mondjuk ha ő állíthatná össze, hogy nézne ki az ideális háziállat, vagy hogy ha akárhova mehetne hova menne - szóval ilyen reális és kevésbé reális dolgokat. Mondjuk ezeket én imádom, de sokan a falra másznak.

Olvasgathatsz vicceket, hátha adódik úgy helyzet, hogy egyet-kettőt elsüthetsz.

Én a családomról imádtam beszélni annyi idősen, de mára utálok, sőt, de a másokéra kíváncsi szoktam lenni.

2018. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!