Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a ducibb "fogdmeg" lányok? Mármint nem az a vékony hanem husosabb?

Figyelt kérdés
Oszinte véleményeket kernek es eletkort is , köszönöm 16/L
2018. nov. 22. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz eldönteni! Alapvetően nekem a vékony lányok tetszenek,de láttam már olyan lányokat is akiken volt egy pici felesleg és jólnézett ki ettől függetlenül! Ha 5-10 kg többletre gondolsz az még sok embernek beleférhet, de ha a 2 mázsás 160-170 lányokra az már kizárt dolog! Lehet rosszul hangzik, de az már egészségtelen és egyáltalán nem nem vonzó! 23/f
2018. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia! :)


Ezt képről lehetne megmondani, mert nem mindegy, mennyire duci. Alapvetően bejönnek, igen.

Ha gondolod, küldhetsz képet. Nem intimet. :D

Őszinte véleményt fogsz kapni!

28/F

2018. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőies és jól áll rajta a husi, akkor bejön.
2018. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés azért problémás, mert sok lány a "ducibb, fogd meg" alatt a kifejezetten kövér, zsíros alakot értik, és ezzel magyarázzák maguknak, miért híztak el ennyire.

Szóval kép nélkül nehéz válaszolni, mert nem mindegy, hogy tényleg kicsit teltebb alkatról vagy egy szétfolyós valakiröl van szó!

2018. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a szép, ha husibb egy leányzó, viszont arányosan. Ha gondolod egy alakos képet küldhetnél:)
2018. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
igen be :)
2018. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem.
2018. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Bele tudnak ülni keményen a székbe .. vagy süllyedni.
2018. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!