Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a szememre vetette,...

A párom a szememre vetette, hogy azért nem akarok hozzámenni mert nem szeretem. Csupán arról van szó, hogy én nem akarok két tanus esküvőt. Hogyan értessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát nézd, ha nekem minden vágyam hozzámenni a szeretett férfihoz, akkor örülök a ténynek hogy el akar venni mint majom a farkának és nem igazán érdekelnek az esküvő köré vont külsőségek...
2013. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
miért? hány tanúst akarsz?
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ülj le és mond meg neki, hogy te mit akarsz. Én meg tudlak érteni, az ember életében(jobb esetben) egyszer jön el a nagy nap, az tényleg legyen olyan, mint ahogy elképzeltük. Én se két tanúsat szeretnék. :)
2013. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
én hozzámennék két tanússal is, de valahol megértelek egyébként. nem származom jómódú családból, anyu egyedül nevelt hármunkat, nehezen éltünk. nekem az érettségi bankettem sem volt szép, báli ruhám, mint másoknak, soha egy alkalomra sem öltöztem még ki úgy istenigazából (persze vannak csinos ruháim, de nem kiemelkedően alkalmiak). legalább egyetlen egyszer az életben "megnézném magam" gyönyörű ruhában, sminkkel, gondosan elkészített frizurával.most már jó eséllyel nem nagyon adódik majd erre más alkalom, mint az esküvőm...
2013. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Mi az oka annak h nem akarsz hozzámenni?


Egyátalán nem akarsz férjhez menni, vagy inkább nagyobb lagzit szeretnél?

2013. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Mit jelent az, hogy nem két tanúsat akarsz? Ha szűk családdal meghittet, azt megérthetné. Ha 150 fős 3 napos bulit, akkor nem csodálom hogy zavarja.
2013. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

A legszerényebb esküvőm volt a legcsodálatosabb. A férfi egy sokak által irigyelt ember volt, ő mégis engem imádott.

Én is rajongtam érte. Hatalmas szerelem vot, szolíd esküvővel. Ma sem adnék a külsőségekre.

2013. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

4-es, szóval te is az a típus vagy, aki tovább akar nyújtózkodni, mint a takarója ér, gondolom inkább eladósodni, de egyszer igenis legyen királynő...


Kéttanús is lehet szép, sehol sincs leírva, hogy aki két tanúval esküszik, annak mackónadrágban kell megjelenni.

2013. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
5-ös. Szeretném ha az esküvőm lenne életem legszebb napja. Szép menyasszonyi ruhám legyen és mindenki velem együtt örüljön akiket szeretek.
2013. jún. 15. 17:12
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

te meg az a típus vagy, akire én azt mondom, h "ez mekkora h.lye" :D


de nagyon kiismertél így a montort bámulva és pár mondatból milyen messzemenő következtetéseket sikerült levonnod, atyaég. de legalább megnevettettél :)

2013. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!