Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire lényeges a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire lényeges a szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem az... csak szeressük egymást.

F

2018. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon.
2018. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha lenne végre egy normális lány, nem olyan mint a korombeli kis tiniribik és szeret, akkor naponta azért el tudnám viselni 1-2x ha úgy is szerethetném :)

17F amúgy. De a lényeg hogy szeressen végre valaki, ha a szex lenne a lényeg akkor nem lennék ennyi idősen szűz ezer éve. ha már személyeskedés, akkor el se veszteném valami randommal, csak azzal aki tutira velem is marad.

2018. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
A legfontosabb,az se baj ha szexkapcsolat...
2018. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Fontos. Tudok várni a lányra, de csak ésszerű keretek között.
2018. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretem a lányt és tökéletesen kijövünk, akkor akármeddig várok rá, de ha egyszer már belemegyünk mindketten, akkor utána "kötelező".
2018. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
3-vagyok, úgy van 6-os! :)
2018. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
nem csak nekem, hanem mindenkinek fontos kellene legyen a testiség egy egészséges párkapcsolatban.
2018. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Bevallom, engem egyáltalán nem érdekel a szex, mondjon bárki bármit, nem hiszem, hogy valaha is szeretném, hogy részem legyen benne, úgyhogy valószínűleg nem lesz könnyű dolgom párkapcsolatok terén...
2018. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megőrülnék, ha nem lenne, de ha nyilván valami nyomós okból kifolyólag kellene nélkülözni, akkor nem "létfontosságú".
2018. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!