Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislányok, ilyenkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislányok, ilyenkor miért sértődtök be?

Figyelt kérdés

Elmentek bulizni egy helyre.

Ott isztok, pedig a pultos, hogy nem szolgálhatna ki, de még az őr sem engedhetne be.


Egy pár FÉRFI meg akar hív titeket, mire ti beszólogatva,bunkón, lepedofilozva, elhajtjátok őket.


Erre a pasik szólnak az őröknek, hogy baj lehet abból, hogy fiatalkorúak vannak bent. Az őrök meg kiraknak titeket.


Ilyenkor miért kapjátok fel a vizet? Hiszen ott sem lehettetek volna!



2018. dec. 7. 11:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10.-nek.


Majd amikor kimegy belőled az olcsó vodka + Rivotril kombó, akkor gyere vissza, és kérj bocsánatot!

2018. dec. 7. 13:18
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy felnőtt férfinek mondod magad, de egy szinten vagy egy sértődékeny, bosszúálló makacs 12 évessel. Ha annyira vigyázni akarsz ezekre a kislányokra, mert hát mi sem örülnénk, hogy a lányunk 18 év alatt bulizni megy meg iszik, akkor miért akarod őket bármire is meghívni? Nyilván az egyáltalán nem zavaró szülőként, ha egy negyvenes pasas próbálja leitatni a lányomat, vagy éppen azért vásárol neki alkoholt, hogy valamit elvárhasson cserébe.
2018. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező de akkor minek akartátok meghivni italra a 15-16 éves lányokat ha csak a jó szándék vezérelt benneteket? Az hogy szóltatok az öröknek gyerekes bosszúnak tünik miután visszautasítottak. Nem értem miért vagy meglepődve és megsértődve, és milyen alapon nevezed magad áldozatnak? Alanyi jogon jár neked a 15 éves lány 30+ éves "férfi" létedre vagy mi? Ez a "kislányozás" is idegesítő stilusra vall
2018. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Neee, emberek! Ez nekem nagyon fáj! De most komolyan... A kérdező NEM TUDTA, hogy még kiskorúak, hisz eleve nem is lehetnének ott... Értitek?


Azzal viszont kérdező, marhára nem véded meg őket, hogy kirakatod őket, mert max. máshogyan szereznek piát.

2018. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14.-nek.


Ha egy étteremben, egy srác tálcával a kezében megkérdezi, hogy fogyasztanál-e valamit, akkor mit gondolsz ki/mi ő?

Mert én azt, hogy ő a pincér!

2018. dec. 7. 14:12
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés lány létemre is zavaró. Ugyanis már ott megbukott a dolog, hogy ennyi idősen el sem megyek bulizni! 17L
2018. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Papucs112 ***** válasza:
56%
Nem értem miért vagy így felháborodva hogy ők 16 évesen piálnak... Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, foglalkozz inkább a saját dolgoddal.
2018. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
88%
De állat ha tudod hogy kis koru miért akarod meghíni egy piára :D ?
2018. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Még mindig nem tudta, hogy kiskorú... Eleve bent sem lehetne egy kiskorú, ezért gondolta, hogy már biztos betöltötte a 18-at. Erre a csajnak esik rosszul és rögtön a kérdező a pedo. Érted?
2018. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#15 Pontosan! De én értettem már a legelejétől a kérdésed lényegét.
2018. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!