Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire elkeseredett?

Figyelt kérdés

Folyamatosan látóm a barátaim hogy milyen boldogok a barátjukkal/barátnőikkel én meg egyedül vagyok egyedül érzem magam. Már olyan elkeseredett vagyok.(nem vagyok depis vagy ilynekel) Úgyérzem hogy soha nem lesz senkim pedig nem vagyok elkésve semmivel de mégis vágyom arra hogy végre legyen valakim.

16L



2018. dec. 18. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*ilyenek
2018. dec. 18. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom most egy csomó ismerkedős üzenetet fogsz kapni privibe,akik ugyanúgy vannak mint te,csak fiúban 😂😂

Egyébként biztos vagy benne, hogy kell neked egy kapcsolat? Nem csak amiatt, hogy te neked is egy "divat pasid" legyen akivel jarkalhatsz és menozhetsz a barátnőid előtt? Mert ennek nincs sok értelme... Csak megfogod bánni később.

Amúgy meg ez a soha nem lesz senkim... Persze, benne van a pakliban, de meg a hétköznapi dolgok mellett tök fölösleges ezen is rágni magad, ami méghozzá a depressziohoz is vezethet akár.


Meg igazándibol... Ha vágysz is valakire, érdemes megvárni az "igazit". Nem a nagy Ő-t mert tudjuk nem létezik... De valakit, aki egyszerre határozott, megmondja az igazat... Kedves, vagy ami ellen tetszik neked... Ezt nem tudhatom...


Szóval ne szomorkodj miatta! És csak azért ne menj össze valakivel, mert nincs senkid... Ez nagyon fontos...

2018. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.


Egyébként azt tudod ellene tenni, hogy meg próbálsz másra figyelni. Eljárni valahova hobbira, vagy valami...

Ha neked meg mindenképp kell egy pasi... Hát ismerkedj... Csak ne add magad könnyen!!

2018. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyes: Szerintem pont ezért rakta ki, hogy ráírjanak az alfahímek 😂😂
2018. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy tudsz tenni az elkeseredettség ellen, hogy próbálsz nyitni új emberek felé, akikkel tudsz ismerkedni.
2018. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!