Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vele jóba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek vele jóba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már többször találkoztam, és nekem nagyon bejön. Többször beszéltünk már, akkor úgy tűnt, hogy én is tetszek neki, és gyakran néz, viszont nem lép. Én pedig félek odamenni hozzá, mert folyton a haverjaival látom. Akkor is ha észre vesz, folyton bámul, de mikor pl. integetek neki, akkor elnéz. Mi lehet ennek az oka?


16/L



2018. dec. 8. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is fél kezdeményezni. Próbálj meg neki még egyértelműbb jeleket adni. Egy suliba jártok? Mert ha igen, akkor meg biztos találsz olyan alkalmat amikor nincsenek ott a haverjai.
2018. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok megint, miből gondoltad hogy te is bejössz neki? Tett rá utalást vagy mi?
2018. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem egy suliba járunk... hát többször is felajánlotta, hogy hazakísér este (egyszer haza is kísért)... meg amikor beszélünk akkor nagyon figyelmesnek tűnik.
2018. dec. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!