Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura az ha anno nem bírtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Fura az ha anno nem bírtam feldolgozni egy szakítást és beáltam inkább katonának hogy még azon a környéken se legyek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen picit fura, de nem akkora probléma. Én zenélni kezdtem el emiatt és utólag nagyon örülök, hogy megtörtént ez a dolog kettőnk között.


De mint mondtam semmi baj nincs ezzel. Ha te így érezted jónak, akkor semmi gond nincs ezzel.

2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát valóban nem túl szokványos egy szakításnak az ilyesfajta feldolgozása. De mindenki másképp tudja igazán feldolgozi, az őt ért veszteséget, csalódást, problémákat te így, mások úgy. Nem mindennapi, de nem gáz. 18 év alatt hogy álltál be katonának? (nem kötekedek, hanem szimplán érdekel)
2018. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen. Érdekes.
2018. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!