Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon megtetszett egy fiú az osztályban. Eddig azt gondoltam, hogy nem kedvel, így hát nem foglalkoztam vele, de mostanában sokszor néz rám mosolyogva minden ok nélkül. Szerintetek ez jelent valamit? Hogy jelezhetném neki, hogy tetszik nekem, úgy hogy ne legyen annyira egyértelmű?

2018. dec. 19. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy néz téged még nem jelent olyan sok mindent, mert nem látsz bele a fejébe, azt csak ő tudhatja, hogy a cselekedetei miféle indíttatásból mennek végbe.

Közeledni egy sráchoz legegyszerűbben úgy lehet, ha odamész hozzá és beszélgetsz vele. Ezalatt nyilván nem arra gondolok, hogy egy táblával a kezedben oda mész hozzá és szerelmet vallasz neki. Nem, nem erre gondolok. Elég annyi, ha valamilyen indokkal odamész hozzá és spontán beszélgetést teremtesz. A fiúk értékelni szokták, ha egy lány képes arra, hogy spontán és laza legyen.

2018. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mitől tetszik? Hogy mosolyog rád?

Fuu basszus...

2018. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól tetszik, hogy helyes és nagyon hasonlóan gondolkodunk a dolgokról. Általában az első sorban ülök, mert rosszul látok és például amikor a tanár kihívja a táblához mindig mond valamit mosolyogva nekem
2018. dec. 19. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Csináltass szemüveget, akkor nem kell előre ülnöd. Lehet nem is rád néz, csak feléd, és lehet nem is olyan helyes külsőre, ha már nem látsz olyan jól:)
2018. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remek ötlet :D
2018. dec. 19. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mosolyogj rá vissza te is!Vagy írjál rá, esetleg küldj neki egy snapet, csak kezdjetek el beszélgetni, onnan rájön ő is.
2018. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen rajongó típusú lányoknak nem kellene párkapcsolat,míg meg nem érnek fejben. Javaslom ezt neked is
2018. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz rajongó típusu alatt? Azért, mert helyesnek tartom és szimpatikus egyből rajongó típus vagyok? Nem értem.
2018. dec. 19. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látsz rendesen, mindenképp menj el szemésztre. Hidd el, a szemüveg nem ciki. Az a fejfájás, amit a rossz szemed okoz majd idővel, na az kibírhatatlan lesz. Egyébként ne csinálj semmit. Osztálytárs, kolléga tabu.
2018. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tapasztalatbol mondom: osztalytarsal sose, egyszer halalosan belezugtam lany osztalytrsamba,meg csokoloztunk is,aztan kozolte hogy csak barat, de en meg ebbe is belementem hogy kozel legyek hozza.. aztan mindenkivel talalkozgatott de velem meg baratkent sem volt hajlando,pedig minden nap 20km-t hazakisertem.. aztan mikor mar nem nagyon beszelgettunk neki is rossz volt hogy eltavolodtunk.. persze ugyan ugy minden reggel adtam neki egy cigit mig a sulihoz kozeli dohanybolt nem nyilt ki, megkoszonte es onnantol fel ora-ora kinos csendben altunk egymas mellett, ugy hogy mindent tudtunk egymasrol
2018. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!