Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 179 cm magasság megfelel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

179 cm magasság megfelel a legtöbb lánynak?

Figyelt kérdés
Megfelel ez a magasság legtöbb lánynak? Kivéve azokat akiknek a legkevesebb a 185-190. Mert szeretnék magasabb lenni még! De már vagy 8 honapja nem nagyon nőttem semmit. Most is egy olyan ki szemeltem van aki 3 cm-el se alacsonyabb nálam. És még csak 14 éves. Neki nem tudom mennyire számít a magasság. 2 hónapja mértem utoljára ugyanugy 179 voltam! Nos ugy tudom az átlagmagasság az országba egy férfinál vagyis inkább tini fiúnál 170-172 cm körűl indul. Nos a lányok ilyen magasak legtöbb és nekem egy ilyesmi magas lány. Jobban tetszik mint egy 160 cm-es. Persze nem azt mondom , hogy a 160 tul alacsony nekem az 155 körűl vagy alatta kezdődik. Am ha lennék 183-184 cm annak örűlnék már.

2018. dec. 21. 10:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/f
2018. dec. 21. 10:03
 2/18 Nat-P válasza:

Valószínüleg fogsz még nőni, sok srác 19-20 éves koráig is nő. Simán meglehet az a 183cm.

A lányoknak meg inponálnak a magas pasik, de ha te csak egy pár centivel vagy több az sem baj egyáltalán, a lényeg hogy ne legyél alacsonyabb. (Bár van akit az sem zavar.) Ha tetszel valakinek nem pár centi milyatt fog kioffolni.

2018. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A kiszemeltednek lehet, hogy valóban túl alacsony vagy, de ez sem biztos:)

Egyébként 16 évesen nőhetsz még, de ha ekkora maradsz, ez egy teljesen normális, átlagos magasság, bőven találsz hozzád passzoló lányokat és nemcsak kisnövésűeket. Bár ha rám hallgatsz, nem a magasságát nézed senkinek, mert egyáltalán nem befolyásol semmit, ha tetszik amúgy a csajszi.

2018. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Rossz hírem van!


Hiába vagy 190 vagy 200 centi, ha egy, a lányok szemében "senki csicska" vagy! A nőknek nem a magasság, hanem a pasi társadalmi és anyagi helyzete imponál!

Azaz lehetsz 190 centis, kockás hasú, Bredpityu, ha egy vágóhídi bélmosó vagy BKK biztonsági őr vagy!

2018. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, ez pont nem felel meg nekik. Sajnálom.
2018. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Magyarul majdnem egymagasak vagytok?

Azzal szerintem nincsen semmi baj, legalábbis engem biztos nem zavarna.

2018. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Örülnél a 184 nek mi?! Soha senki sem értékeli azt amije van... Én olyan 163-165 vagyok és 18 éves fiú!!! Szóval te itt a 179-eddel sajnálkozol milyen alacsony vagy?! Álljon már meg a menet! Meg te szeretnél magasabb lenni hát a pofám leszakad. Akkor mit mondjak én? Ja persze az senkit nem érdekel mindenki a saját maga problémájával törődik...

Nah kidühöngtem magam csak az ilyen semmirekellő, semmi sem jó minden szar nekem van a legszarabb helyzetem jaj felidegesít...

Egyébként nekem csak egy barátnőm volt ő olyan 152 volt és jól megvoltunk csak aztán vége lett. De igen, nekem elég nehéz a párválasztás mert hiába tökéletes egy lány kívülről belülről ha egyszerűen 2 fejjel magasabb... De én nem panaszkodom és nem sajnáltatom magamat az interneten... Nyitott vagyok és várok egy olyan lányra akihez nem kell sámli és szeret. Nagyon kevés alacsony lány van egyébként, bár én Budapesti vagyok és a belvárosban tömeg közlekedek de sajnos minden lány olyan magas :c De majd jön valaki az életembe aki legalább egymagas velem :D Igaziból ennyi. :D Köszönöm a figyelmet!

18/F

2018. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Még talán túl magas is. (154cm vagyok)
2018. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem számít az, hogy ki hány centi magas. A lányoknak az alap kikötése magasság terén csak az, hogy legyen náluk magasabb a fiú.
2018. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szoval még ha 1 cm-el is de vagy talan ha egy magasak is vagyunk. Az már megfelel a lánynak? Ezt a kérdést csak azért tettem fel mert olyat halottam , hogy a mai lányok 55%-nak minimum az kel , hogy 182-183 vagy min 185 cm pasi kell! Ez alatt nem jönnek össze fiúval . Még 160 cm-sen sem?!
2018. dec. 21. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!