Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírhatok vagy tolakodónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok vagy tolakodónak tűnnék? Szerintetek örülne neki?

Figyelt kérdés

1-2x láttam egy srácot, nagy nehezen kinyomoztam a nevét, bejelöltem, és vissza is jelölt, innentől kezdve lajkoltam a képeit, ő is az enyéim. Vártam egy kis időt, majd instán is bekövettem, ő vissza is követett, és be is lájkolta a legújabb képem. Szerintetek ráírjak, nem venné tolakodónak?


17/L


2018. dec. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig a fiúknak szokás kezdeményezni, de te tudod. Ettől függetlenül ráírhatsz, ha tolakodónak veszi és nem kölcsönös a dolog azt érezni fogod.
2018. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá. Lehet hogy picit félénk. Nincs abban semmi rossz ha te kezdeményezel utána úgyis alakulni fognak a dolgok
2018. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek a leírtak alapján tetszhetek neki?
2018. dec. 26. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz ez kevés info, sokan csak udvariasságból likeolnak vissza meg minden, erre ne alapozz ha máshonnan nem is ismeritek egymást
2018. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lájkolta a képeid fb-n és instán akkor nyilván ezzel jelzi hogy szimpi vagy neki. A fiúknál ez az a bizonyos jel
2018. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csak gyáva

Igen persze tudom a srácnak kell kezdeményezni meg hasonló klisék ez mind szép is jó de hozzám még egy normális srác se jött oda vagy îrt rám

Akinek van önbizalma az általában egy méretes fa... akinek meg nincs az meg nem mer odajönni mert fél az elutasítástól

Nyugodtan kezdeményezz lehet hogy csak erre vár

Én is îgy jöttem össze egyszer egy sráccal

Viszont vigyázz mert ha belájkolja egy képed vagy viszajelöl/követ nem jelenti azt hogy veled képzeli el a hátralévő életét

Mert a lányok sokszor túlgondolnak dolgokat

A srácok meg úgy lájkolgatnak mintha futószalagon lépkednének szóval figyelj oda de bármi lehet :))


16L

2018. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a lájkolgatás? A hím így jelzi, hogy udvarlásra készen áll? Ez valami új párzási rituálé akar lenni??
2018. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl sok nem derül ki ebből, hogy tetszel-e neki, viszont ha ráírsz, attól még egyáltalán nem fogja leharapni a fejedet. Ha nem kíváncsi rád különösebben, azt érezni fogod, mert akkor nem igazán lesz partner a beszélgetésben.
2018. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!