Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom helezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom helezni egy fiúnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nem szeretbék olyan válasgokat, hogy: meny oda és sz*** le meg ilyenek. Előre is köszi🙃
2018. dec. 29. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rákacsintol+rámosolyogol.
2018. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne tolakodóan, de észrevehetően tartózkodj sokat a látókörében. Nevetgélj, kacagj a barátnőid tréfáin, beszólásain úgy, hogy ő ezt meghallja. Vigyázz! Semmit ne vigyél túlzásba, mert ellenszenves leszel a szemében. Mindent finoman, módjával.

Sokat jelent egy mozdulat, egy mosoly (!), a haj simítása, oldalra- vagy hátravetése akkor, mikor ő is láthatja. Lökjed meg őt "véletlenül" az ajtónál aztán kérj bocsánatot. Ha ilyenkor ajtót, nyit, előre enged, tekints rá, mosolyogva köszönd meg... Van női fortély ...!

2018. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen leírni alap szavakat.
2018. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3.-nak, habár ez nem helyesírásra oktató intézet, hanem gyik.

Bizony, bizony! Nem "helezni", hanem "jelezni", a "hogy" elé egy vessző jár, "szeretbék" helyett "szeretnék", "válasgokat" helyett "válaszokat" kellett volna írnod. A "meny" az a fiam felesége, de Te a "menni" parancsoló módját akartad írni, tehát "menj".

Itt-ott még mondattagolás is és felkiáltó jel is lehetett volna.

Kedves Kérdező! - ne beszéld ki magad arra, hogy telefonról írtál és siettél. Annyira ne siess, hogy ne olvasd el az elküldendő szöveget, mielőtt továbbítod!

2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!