Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudhatott a lány, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudhatott a lány, mert nem udvaroltam neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tök jól elbeszélgettünk meg minden, de valamelyik nap nagyon furcsán viselkedett, még be is mutatott nekem, csak én félős vagyok nagyon

2019. jan. 2. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kor?
2019. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érdekled őt. Vesd ki a fejedből!

F.

2019. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ok nélkül az lehetetlen,hacsak nem egy buta tyúk a csaj.Elvégre ha jól elvoltatok meg minden,és egyszercsak hirtelen szóba se ált veled meg bemutatott neked,akkor ott biztos vaj van a fején.De azis lehet hogy valamit megigérhettél neki,erre ő megharagudhatott.De mondjuk ha igaz is volna,a bemutatás nekem sem tetszene.Százezer éves ókori szokás a dühből fakad, ha valaki bemutat,de tényleg én ilyet csak az általánosban 5-ig láttam.Egyszóval gyerekes viselkedésre utal
2019. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!