Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell a fiùknak? Mit nèztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a fiùknak? Mit nèztek meg először egy lànyon? A sportosabb lànyok vagy a lànyosabbak? Esetleg aranyközèpùt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kortól, felfogastól és érettségtől függ, ezen kívül mindenkinek más tetszik. Nem lehet általánosítani. Valakinek te is tetszel, valakinek nem.
2018. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam valahol a kettő között. Először az arcot nézem meg (kivéve strandon, meg ilyen fürdős helyeken, mert ott az alakját).
2018. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aranyos legyen, nekem azok tetszenek és egy rossz, fiúsabb lány is lehet aranyos, nem igazán tudom definiálni ezt az aranyosságot. Utóbbi időben két lány jött be igazán, totál ellentétek, egyik nagyon lányos, másik nem azt mondom hogy fiús, de rossz kislányos, ami közös viszont, hogy egyiket se lehetett komolyan venni, aranyosak, még akkor is ha verekednek :D. A közönségesség a visszataszító nekem. Ha csak a külsőt kérdezed, ugyanez, ruhában is ellentétek voltak, viszont arcra mind 2 aranyos volt, csajos.
2018. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a magasságom miatt leginkább azt, és hogy hosszú haja legyen, a rövidet nagyon utálom.(a vállig érő a minimum) Max még az alakját mivel én se vagyok valami elhízott nem bírnám ha a barátnőm az lenne és nem foglalkozna a testével és össze vissza zabálna. Más nagyon nem érdekel, hogy hogyan öltözködik sminkel-e stb. Annyira nincs nagy igényem :) 18/F
2018. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Én először az arcát nézem meg, aztán az alakját. Ha ezek rendben vannak, jöhet a belső. Lehet, hogy fordítva kéne, de szerintem kár tagadni ezzel minden fiú így van...

Hosszu haj, szőke vagy barna mind1, bár én a szőkésbarnát nagyon csípem, talán azért mert annak a lánynak is ilyen, aki tetszik.. 😊

2018. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és inkább a "lányos" legyen, és az nem minuszpont, ha jár táncolni, vagy ilyesmi :D #5 voltam :)
2018. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bármennyire is hülyén hangzik, engem nem igazán érdekel a külső és az alkat. Számomra az az utolsó, amit megnézek. Én először "megfigyelem" a lányokat. Ha jófejnek tűnik egy lány, akkor megpróbálom közelebbről is megismerni.
2018. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék olyannak tűnni, akinek nagy elvárásai meg hülyeségei vannak, de nekem amúgy sincs már nagy ideálom, mert ha meglátok egy olyan lányt, aki nekem tetszik vagy ilyesmi, akkor szerintem nem számít mi az ideál.


Mégis, hogy valamilyen formában válaszoljak a kérdésedre, azért leírom mik azok amit szívesen látnék abban a lányban, aki megtetszik.

Tehát.


Külső: szép arc; az alakja nálam attól függ milyen szép maga a lány, mert ha szép "elvarázsol", akkor az alakja másodlagos; hosszú haj, de nem nagyon hosszú, és színe is kb mindegy (bár mondjuk inkább a szőke, szőkésbarna, barna); örülök ha szép a szeme, bár ha már megtetszett, akkor úgyis szépnek fogom találni; azért ne legyen annyira alacsony, de persze nálam nagyobb se legyen ( én most kb. 175-180 körül vagyok); a smink nálam nem nagyon játszik, mert szeretem, ha a természetes arcát láthatom, de jó, azért egy ilyen alap még elmegy ha nagyon szeretné, de undorodom, ha látom a több réteg sminket a lányokon.


Belső: legyen intelligens, okos, kedves, de inkább nem is sorolom ezeket az alapokat, amit minden fiú szeretne a párjában, mert buta és bunkó lány nem vonzz senkit se, max ha nem csak arra kell...


Az, hogy valaki sportos az pozitív, de melette lányos is lehet. Az nekem nagyon bejön, ha egy lány sportos, de melette lányos és kis aranyos is.

2018. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!