Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált ismerkedés max...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált ismerkedés max 18-éves korig?

Figyelt kérdés
Hol lehetne introverált visszahúzódó emberekkel ismerkedni 18 éves korig max?

2019. jan. 5. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
szia o/ 1
2019. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igaziból interneten mint minden ilyen típusú emberrel. Mi nekünk nehezen megy az ismerkedés de jobban is megbecsüljük ha valaki mellénk áll. Szeret minket.

18/F

2019. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

(Neked is szia első, írtam ha nem baj)

Második ez szerintem is így van. Mindennél jobban megbecsülnék egy lányt, persze csak ha kölcsönös..

Persze én még nem kaptam, senkitől..

Sok szerencsét neked is.

2019. jan. 6. 00:21
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Akár nekem is jöhet
2019. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Írjatok kort és nemet és hátha szerencsétek lesz, ha már nekem nem :)

Én pár napon belűl 18f :)

2019. jan. 6. 00:47
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Mi az az intro fertály ismerkedés ? Mert ilyenről nem hallottam még .

De visszahúzódó vagyok .

16/L

2019. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, aki akar azzal beszélgethetek 16/f
2019. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi introvertált nem akar ismerkedni másokkal :D Szóval kpjátok be :D
2019. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem ha lány vagy!
2019. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Először is 17f (pár nap és 18 anyway...)

Aki introvertált az ugyan úgy vágyhat egy szerető barátnőre, ölelésre/csókra attól aki szereti, nem? Akkor miért ne akarnánk ismerkedni?

Nem azért írtam a kérdést hogy az ilyen "ha csajszi vagy én vagyok az embered" típusú macsó gyökerek spammeljenek tele, első sorba valami heez hasonló oldal érdekelne ahol vannak még visszahúzódó lányok ahol esélyem is lenne valamire, de mégse erőltetett, vagy ha szerencsém van akkor egy ehez hasonló lány írjon. (Bár nem akarok erőltetni semmit) A baj csak az hogy a nekem való lányok nem hiszik el hogy jók lennének valamire mert ők a kiközösített nem sminkbe úsző "selejtnek" és "rondának" elnevezett lányok akik a közösségbe e-miatt nincsenek meg, pedig az ilyen lányok jóval többet érnek mint az összes csitri egybe véve. Szóval jó lenne egy olyan oldal ahol találhatnék egy ilyen lányt pluszba ezzel bizonyítva hogy ilyen lányokra is NAGY szükség van, nem csak az előtérbe lévő csitrikre.

2019. jan. 6. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!